Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2009, 16:00

autor: Maciej Śliwiński

Diablo 3: Upadli powracają

Wszyscy oczekujący z wypiekami na twarzy na Diablo III powinni zajrzeć na stronę Blizzarda. Producent gier słynący ze szczątkowego dawkowania informacji na temat swoich projektów opublikował tam kilka kolejnych wiadomości o nadchodzącej trzeciej części tego kultowego cyklu.

Wszyscy oczekujący z wypiekami na twarzy na Diablo III powinni zajrzeć na stronę Blizzarda. Producent gier słynący z ostrożnego dawkowania informacji na temat swoich projektów opublikował tam kilka kolejnych wiadomości o nadchodzącej trzeciej części tego kultowego cyklu.

Diablo 3: Upadli powracają - ilustracja #1

Materiały przygotowane przez ekipę Blizzarda to kolejna odsłona bestiariusza prezentującego etapami wszystkie potwory, które napotkamy w Diablo III. Dziesiąta część prowadzonego na oficjalnej stronie cyklu jest o tyle wyjątkowa, że zaprezentowano potwory znane z poprzednich części gry – Fallen Ones, czyli Upadłych.

Blizzard, poza opisem kreatur, udostępnił również kilka obrazków z gry oraz artworki, a także krótki film wideo. Ten ostatni nie pokazuje wprawdzie scen z samego gameplaya Diablo III, a co za tym idzie, nie zobaczymy Upadłych w akcji, jednak warto się z nim zapoznać, ze względu na zaprezentowane animacje potworów. Całość mediów, które opublikował Blizzard, prezentuje znane z poprzednich części gry rodzaje Upadłych: Impa, Hounda, Lunatica, Shamana oraz Overseera. Z informacji na oficjalnej stronie można również wywnioskować, że to nie wszyscy przedstawiciele Upadłych. Prawdopodobnie dodane zostaną jeszcze dwa potwory.

Diablo 3: Upadli powracają - ilustracja #2

Dowiadujemy się również nieco o samych monstrach. Najczęściej na swojej drodze będziemy spotykali Impy, małe czerwone stworzenia atakujące na ogół w grupie. Dowodzić Impami mają Szamani, którzy będą w stanie wskrzeszać pokonanych przez nas wrogów. Szczególnie groźni dla prowadzonego przez nas bohatera okażą się Lunatycy, którzy po zbliżeniu się do wroga wybuchną, a Overseer prowadzący armię Impów podniesie ich wartość bojową.

Diablo 3: Upadli powracają - ilustracja #3
Diablo 3: Upadli powracają - ilustracja #4