Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2007, 12:55

autor: Jiker

Demo Heavenly Sword potwierdzone!

Heavenly Sword to od momentu pierwszych zapowiedzi jedna z najlepiej prezentujących się pozycji przygotowywanych z myślą o konsoli PlayStation 3. Okazuje się, ze na jakiś przed jej światową premierą właściciele tej platformy będą mieli szanse przetestować wersję demonstracyjną!

Heavenly Sword to od momentu pierwszych zapowiedzi jedna z najlepiej prezentujących się pozycji przygotowywanych z myślą o konsoli PlayStation 3. Okazuje się, ze na jakiś przed jej światową premierą właściciele tej platformy będą mieli szanse przetestować wersję demonstracyjną tejże gry!

Oficjalne informacje na ten temat przedstawił Kyle Shubel z firmy Ninja Theory, producenta Heavenly Sword. Dokonał tego w ramach wywiadu udzielonego serwisowi PlayStation Universe. Shubel nie chciał niestety ujawnić dokładnych danych co do daty publikacji dema oraz regionów, których mieszkańcy będą mieli szansę zapoznać się z HS przed ogólnoświatową premierą. Na detale będziemy musieli jeszcze poczekać.

Podczas wywiadu poruszonych zostało ponadto kilka ciekawych kwestii związanych z samą rozgrywką oraz historią, która będzie stanowić rdzeń Heavenly Sword. Shubel wspomniał m.in. o dużym zróżnicowaniu terenów, które przyjdzie nam zwiedzić razem z Nariko, główną bohaterką gry. Oznajmił, że walki odbywać się będą w lokacjach zaśnieżonych, miejscach umieszczonych pośrodku gigantycznych pustyń, a także w zamku umiejscowionym w górach pośród pięknych wodospadów. Dodał również, że w większości przypadków przeciwnikami będą ludzie. Zaskoczą oni jednak gracza kilkoma niekonwencjonalnymi niespodziankami.

Cały wywiad z Kyle Shubelem znajdziecie pod tym adresem. Więcej informacji na temat Heavenly Sword uzyskacie za pośrednictwem naszej Encyklopedii.