Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2009, 09:05

autor: Hed

Darmowy weekend z Team Fortress 2

W ramach akcji promocyjnej wspominanego przez nas kolejnego już uaktualnienia do Team Fortress 2, wszyscy chętni będą mogli zagrać w tę produkcję za darmo w ciągu nadchodzącego weekendu. Zabawa rozpocznie się najprawdopodobniej jutro w nocy, ale grę można ściągnąć na dysk już teraz. Żeby wypróbować jedną z radośniejszych strzelanek sieciowych ostatnich lat wystarczy zainstalować Steama.

W ramach akcji promocyjnej wspominanego przez nas, kolejnego już uaktualnienia do Team Fortress 2, wszyscy chętni będą mogli zagrać w tę produkcję za darmo w ciągu nadchodzącego weekendu. Zabawa rozpocznie się najprawdopodobniej jutro w nocy, ale grę można ściągnąć na dysk już teraz. Żeby wypróbować jedną z radośniejszych strzelanek sieciowych ostatnich lat, wystarczy zainstalować Steama.

Osoby zainteresowane sprawdzeniem Team Fortress 2 powinny zalogować się w systemie dystrybucji firmy Valve już teraz i włączyć ściąganie. Produkcja zajmuje bowiem około 7 GB, więc warto zaopatrzyć się w nią przed startem darmowego weekendu. Oczywiście użytkownicy, którzy mają zainstalowane tytuły oparte na silniku Source (np. Half-Life 2), nie będą musieli ściągać wszystkich plików.

Darmowy weekend z Team Fortress 2 - ilustracja #1

Planowane na dzisiaj uaktualnienie do Team Fortress 2 omawialiśmy wcześniej. Zajmie się ono między innymi klasami szpiega i snajpera (na uwagę zasługuje nowy pistolet dla pierwszej z nich – Ambasador). Oprócz tego fani otrzymają kolejny zestaw Osiągnięć i wiele innych atrakcji. Na oficjalnej stronie projektu opublikowano nowy epizod komiksu, przybliżającego w zabawny sposób tajniki poszczególnych postaci.

Gra Team Fortress 2 została zapowiedziana już w 1998 roku, ale powstawała bardzo długo. Po wielu latach produkcji tytuł został wypuszczony i zebrał naprawdę wysokie noty. Firma Valve postawiła przede wszystkim na humor, dobrą zabawę i ciekawą mechanikę rozgrywki. Poza tym, jak widać, dzieło jest cały czas wspierane przez dewelopera, więc jego fani na brak atrakcji oraz nowości narzekać raczej nie mogą.