Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2007, 08:25

Crysis zadebiutuje w Europie 13 września?

Niespełna trzy miesiące dzielą nas od europejskiej premiery Crysis, nowej strzelaniny opracowanej przez twórców gry Far Cry. Z opublikowanych wczoraj informacji wynika, że wielce oczekiwany produkt trafi do sklepów na Starym Kontynencie 13-ego września bieżącego roku.

Niespełna trzy miesiące dzielą nas od europejskiej premiery Crysis, nowej strzelaniny opracowanej przez twórców gry Far Cry. Z opublikowanych wczoraj informacji wynika, że wielce oczekiwany produkt trafi do sklepów na Starym Kontynencie 13 września bieżącego roku.

Crysis zadebiutuje w Europie 13 września? - ilustracja #1

W sieci pojawiły się wczoraj materiały prasowe, które sklepy internetowe otrzymały od wydawcy gry, koncernu Electronic Arts, Inc. Oprócz podstawowych informacji na temat Crysis, znajdziemy tam również wspomnianą wyżej datę. Termin europejskiej premiery wydaje się być bardzo prawdopodobny, zwłaszcza jeśli porównać go z danymi udostępnianymi przez amerykańskie placówki zajmujące się dystrybucją oprogramowania rozrywkowego. Na przykład sieć Gamestop utrzymuje, że Crysis trafi do sprzedaży 11 września. Dwudniowa różnica w terminie premiery pomiędzy Stanami Zjednoczonymi, a Europą to rzecz jak najbardziej normalna.

Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony koncernu Electronic Arts, Inc. Gdy tylko będziemy dysponować takimi informacjami, z pewnością opublikujemy je na łamach naszego serwisu.

Crysis zadebiutuje w Europie 13 września? - ilustracja #2
Crysis zadebiutuje w Europie 13 września? - ilustracja #3
Crysis zadebiutuje w Europie 13 września? - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Crysis

Crysis