Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2021, 16:53

Car Mechanic Simulator 2021 zapowiedziany

Firma PlayWay ujawniła plany wydawnicze na 2021 rok. Wśród zaprezentowanych produkcji znalazła się nowa odsłona serii Car Mechanic Simulator.

Firma PlayWay stanowczo nie zalicza się do wydawców, którzy zadowalają się wypuszczeniem najwyżej kilku produkcji w jednym roku. Dość spojrzeć na materiał niedawno opublikowany przez polską spółkę, w którym zaprezentowano jej nadchodzące tytuły. Wśród nich znalazł się dotychczas niezapowiedziany Car Mechanic Simulator 2021, czyli kolejna odsłona jednej z flagowych serii PlayWay. Krótki, ledwie 20-sekundowy pokaz rozgrywki oraz zasadniczo pusty wątek na Steamie nie pozwala powiedzieć wiele na temat szykowanych przez twórców zmian, ale daje nam jako takie pojęcie, jak będzie wyglądać tegoroczna część cyklu. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Oprócz pokazania tej niespodzianki PlayWay przypomniało o kilkunastu innych grach ze swojego katalogu. Uwzględnia to symulatory m.in. złomiarza, menela, policjanta walczącego z przemytem i człowieka szykującego się na nuklearną apokalipsę, strategię inspirowaną Faraonem oraz dwie niedwuznaczne pozycje: Lust from Beyond oraz Succubusa. Przypomniano też o nadchodzącym dodatku do House Flippera, który wprowadzi luksusowe towary do tej popularnej produkcji. Jak widać, fani polskiego wydawcy powinni przygotować się na sporo atrakcji. O ile, rzecz jasna, wszystkie te tytuły rzeczywiście zadebiutują w tym roku.