Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2017, 11:17

autor: Adrian Werner

Car Mechanic Simulator 2018 - po tygodniowym poślizgu gra zadebiutuje jutro

Firma PlayWay poinformowała, że pecetowa wersja Car Mechanic Simulator 2018 ukaże się jutro. Produkcja miała zadebiutować w zeszłym tygodniu, ale premiera na Steam została opóźniona. Aby wynagrodzić graczom poślizg, wydawca przygotował prezenty w postaci dodatków DLC.

Naprawy rozpoczniemy jutro. - Car Mechanic Simulator 2018  - po tygodniowym poślizgu gra zadebiutuje jutro - wiadomość - 2017-07-27
Naprawy rozpoczniemy jutro.

W zeszłym tygodniu do sprzedaży miała trafić gra Car Mechanic Simulator 2018, czyli symulacja pozwalająca zakosztować życia mechanika samochodowego. Niestety, fakt, że produkcja od razu wystartuje z dwunastoma wersjami językowymi spowodował opóźnienia w sprawdzeniu tytułu przez Steam, więc ostatecznie na godzinę przed planowaną premierą autorzy zdecydowali się ją przełożyć. Dzisiaj ujawniono, że produkcja trafi do sprzedaży jutro, czyli 28 lipca.

Twórcom i wydawcy mocno oberwało się od rozczarowanych fanów. Zwłaszcza że opóźnienie dotyczyło jedynie wersji dostępnej w Steam, a pudełkowa trafiła na półki rodzimych sklepów zgodnie z planem, czyli 21 lipca. Problem w tym, że produkcja wymaga aktywacji w serwisie firmy Valve, a tam projekt wciąż nie jest dostępny. W praktyce nabywcy wydania pudełkowego są więc obecnie w posiadaniu kodu, który nie działa. Aby zrekompensować to fanom, każdy, kto zarejestruje się w systemie noBOX Cenegi do dnia premiery, dostanie dwa płatne dodatki o wartości 40 zł, wprowadzające samochody marek Dodge oraz Pagani.

CAR MECHANIC 2018 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Red Dot Games
  2. Wydawca: PlayWay
  3. Gatunek: symulacja
  4. Platformy: PC, XONE, PS4

Na razie Car Mechanic Simulator 2018 dostępne będzie wyłącznie na pecety. Autorzy mają w planach konwersje na konsole Xbox One i PlayStation 4, ale one ukażą się w późniejszym terminie.

Przypomnijmy, że twórcy zamierzają rozwijać grę przez długi czas za pomocą płatnych DLC, dzięki którym produkcja wzbogaci się o licencjonowane pojazdy takich marek jak Mercedes, Maserati, DeLorean, Pagani, Bentley, Dodge, Plymouth, Chrysler, Jeep, Ram, Lotus czy Mazda. W tym roku ukaże się również darmowa aktualizacja z trybem multiplayer.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.