Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2017, 14:55

autor: AlexB

Car Mechanic Simulator 2018 - gracze otrzymają dwa darmowe DLC w ramach rekompensaty za opóźniony debiut

Firma PlayWay poinformowała, że w ramach rekompensaty za opóźnioną premierę Car Mechanic Simulator 2018 rozda osobom, które już stały się posiadaczami tego tytułu, lecz nie mogły go uruchomić, dwa darmowe DLC. Grę będzie można zakupić i aktywować na platformie Steam najpóźniej 28 lipca.

Car Mechanic Simulator 2018, czyli kolejna odsłona popularnej w niektórych kręgach serii symulatorów pracy mechanika samochodowego od polskiego studia Red Dot Games, miał pojawić się na rynku w ubiegły piątek, 21 lipca. Niestety, dzień ten przyniósł przykre informacje dla wszystkich miłośników cyklu. Firma PlayWay, światowy wydawca tytułu, poinformowała, że Car Mechanic Simulator 2018 zaliczy lekki poślizg. Choć produkcja znalazła się na półkach sklepach w wersji pudełkowej w dniu zapowiadanego debiutu, to i tak nie było można w nią zagrać, ponieważ niezbędna do uruchomienia rejestracja na platformie Steam była zablokowana. Ekipa z firmy Valve nie zweryfikowała bowiem wszystkich dwunastu wersji językowych.

Pokrzywdzeni opóźnioną premierą Car Mechanic Simulator 2018 na platformie Steam otrzymają za darmo dwa płatne DLC, dodające samochody marki Dodge oraz Pagani. - Car Mechanic Simulator 2018 - gracze otrzymają dwa darmowe DLC w ramach rekompensaty za opóźniony debiut - wiadomość - 2017-07-24
Pokrzywdzeni opóźnioną premierą Car Mechanic Simulator 2018 na platformie Steam otrzymają za darmo dwa płatne DLC, dodające samochody marki Dodge oraz Pagani.

Według obietnic firmy PlayWay oficjalne odblokowanie Car Mechanic Simulator 2018 na Steamie nastąpi najpóźniej 28 lipca. Niewykluczone, że stanie się to wcześniej, lecz bez potwierdzenia ze strony przedstawicieli Valve wydawcy nie chcą składać żadnych deklaracji. Mimo licznych komunikatów uspokajających społeczność wielu graczy wciąż pozostawało niezadowolonych z takiego obrotu spraw. Dlatego też firma PlayWay zdecydowała się przygotować rekompensatę dla osób, które zakupiły grę w Polsce i zostały pokrzywdzone przez opóźnienie jej premiery na platformie Steam. Otrzymają one za darmo dwa DLC, dodające samochody marki Dodge i Pagani, o łącznej wartości 40 złotych. Klucze do dodatków powinny zostać rozesłane niedługo po debiucie produkcji. Wszelkie dodatkowe informacje na ten temat będą pojawiać się na bieżąco na oficjalnym facebookowym profilu firmy PlayWay.

Im więcej do naprawy, tym lepiej dla mechanika. - Car Mechanic Simulator 2018 - gracze otrzymają dwa darmowe DLC w ramach rekompensaty za opóźniony debiut - wiadomość - 2017-07-24
Im więcej do naprawy, tym lepiej dla mechanika.

Mimo pechowego startu twórcy mają nadzieję, iż Car Mechanic Simulator 2018 przypadnie do gustu zarówno miłośnikom serii, jak i nowicjuszom. Gra ma być intensywnie uaktualniana. Jeden z pierwszych patchów wprowadzi między innymi tryb multiplayer. Ponadto deweloperzy obiecują regularne wydawanie płatnych DLC z nowymi modelami samochodów do rozebrania i naprawy.

Car Mechanic Simulator 2018 będzie dostępny w naszym kraju w polskiej wersji językowej (obejmującej wyłącznie napisy). Gra, prócz „pecetów”, pojawi się również na Xboksie One oraz PlayStation 4. Na premierę tych dwóch edycji przyjdzie nam jednak czekać co najmniej do grudnia.