Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2017, 10:12

autor: Adrian Werner

Car Mechanic Simulator 2018 wjechał na rynek [aktualizacja: gra zaliczy lekki poślizg]

Do sprzedaży trafił Car Mechanic Simulator 2018, czyli gra pozwalająca na wcielenie się w mechanika samochodowego. Na razie zabawę mogą rozpocząć tylko posiadacze pecetów. Natomiast użytkownicy konsol poczekają jeszcze kilka miesięcy na swoje wersje.

Gra na razie dostępna jest tylko na PC, ale wersje konsolowe są w drodze. - Car Mechanic Simulator 2018 wjechał na rynek [aktualizacja: gra zaliczy lekki poślizg] - wiadomość - 2017-07-21
Gra na razie dostępna jest tylko na PC, ale wersje konsolowe są w drodze.

AKTUALIZACJA: Twórcy poinformowali, że premiera gry zostanie lekko opóźniona. Produkcja na trafić do sprzedaży pomiędzy 24 a 28 lipca.

Doczekaliśmy się wreszcie premiery Car Mechanic Simulator 2018, czyli symulacji pozwalającej zakosztować życia mechanika samochodowego. Gra zadebiutowała na razie tylko na PC. W planach są także wersje na konsole Xbox One i PlayStation 4, ale te wydania ukażą się w późniejszym terminie.

Produkcja dostępna jest w rodzimych sklepach, zarówno w edycji pudełkowej, jak i cyfrowej. Na Steam sprzedaż ruszy dzisiaj wieczorem. Gra posiada lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Warto wspomnieć, że w naszym kraju wersja pudełkowa wyposażona została w kilka bonusów, w tym plakat oraz kody na DLC z licencjonowanymi autami marki Mazda.

CAR MECHANIC 2018 W SKRÓCIE:
 1. Deweloper gry: Red Dot Games
 2. Wydawca: PlayWay
 3. Gatunek: symulacja
 4. Platformy: PC, XONE, PS4

Autorzy mają w planach intensywne rozwijanie gry po premierze za pomocą płatnych DLC. Wprowadzą one licencjonowane pojazdy takich marek jak Mercedes, Maserati, DeLorean, Pagani, Bentley, Dodge, Plymouth, Chrysler, Jeep, Ram, Lotus czy Mazda. Za kilka miesięcy produkcja ma również otrzymać patch z multiplayerem.

Przed podjęciem decyzji o ewentualnym zakupie Car Mechanic Simulator 2018 warto zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi gry:

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
 2. Pamięć RAM: 4 GB RAM
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 660 2GB
 4. Wersja DirectX: 11
 5. Miejsce na dysku: 20 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i5 3.4 GHz
 2. Pamięć RAM: 8 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 970 4GB
 4. Wersja DirectX: 11
 5. Miejsce na dysku: 20 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy
 1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.