Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2019, 11:35

Polski House Flipper z milionem sprzedanych kopii

Firma wydawnicza PlayWay S.A. poinformowała, że symulator budowlańca od studia Frozen District - House Flipper - sprzedał się w przeszło milionie egzemplarzy. Jest to obecnie najpopularniejszy tytuł polskiej spółki.

House Flipper sprzedaje się doskonale. - Polski House Flipper z milionem sprzedanych kopii - wiadomość - 2019-09-17
House Flipper sprzedaje się doskonale.

Wydawca udanego House Flippera od studia Frozen District - frma PlayWay S.A. - poinformował, że produkcja ta trafiła już do przeszło miliona klientów na Steamie. Wspomniana statystyka została podana w opublikowanym wczoraj raporcie bieżącym (45/2019) dla Komisji Nadzoru Finansowego. Znajdziecie go na portalu Stockwatch.

House Flipper to obecnie najpopularniejsza gra pecetowa PlayWay - tytuł wyprzedził takie produkcje, jak Car Mechanic Simulator 2018 (925 tys. kopii), 911 Operator (589 tys., przy czym liczba obejmuje też egzemplarze sprzedane w Humble Bundle), Thief Simulator (329 tys.) czy Gold Rush: The Game (325 tys. sprzedanych kopii).

Przypominamy, że House Flipper zadebiutował 17 maja 2018 r. Obecnie produkcja jest dostępna wyłącznie na komputerach, ale twórcy przygotowują także wersje dedykowane platformom mobilnym oraz konsolom PlayStation 4 i Xbox One. Wszystkie wspomniane wydania powinny pojawić się na rynku w tym roku.

  1. Frozen District – strona oficjalna
  2. PlayWay – strona oficjalna
  3. House Flipper - poradnik
  4. Hydraulicy ich nienawidzą. W ich grze każdy może wyremontować dom - House Flipper