Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 czerwca 2022, 17:05

Gra o tron i Car Mechanic Simulator 2018 dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępnione zostaną dwie produkcje - A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition oraz Car Mechanic Simulator 2018. Oba tytuły będzie można odebrać do 30 czerwca.

[Aktualizacja] A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition oraz Car Mechanic Simulator 2018 można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Geneforge 1 – Mutagen oraz Iratus: Lord of the Dead.

W minionym tygodniu na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo została przygodowa gra akcji z elementami logicznymi zatytułowana Supraland. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, to do godziny 17:00 macie czas na przypisanie sobie tego tytułu do Waszych kont. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w ręce graczy oddane zostaną dwie kolejne pozycje. Mowa o A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition oraz Car Mechanic Simulator 2018.

A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition stanowi cyfrową adaptację planszówki wydanej pierwotnie w 2011 roku. Za stworzenie tytułu odpowiada studio Dire Wolf Digital. W ramach zabawy przenosimy się do uniwersum wykreowanego przez George’a R. R. Martina w jego powieściowym cyklu Pieśń lodu i ognia, i mamy okazję objąć kontrolę nad jednym z wielkich rodów (m.in. Lannisterów, Starków czy Martellów), prowadząc go do dominacji nad innymi. Rozgrywka z grubsza polega na dowodzeniu armiami, nawiązywaniu sojuszy, oraz rzecz jasna spiskowaniu. Niestety, tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

A Game of Thrones: The Board Game - Digital Edition na platformie Epic Games Store

Car Mechanic Simulator 2018 to trzecia odsłona popularnego w niektórych kręgach symulatora mechanika samochodowego. Podczas rozgrywki w tym tytule musimy przyjmować różne prace, wymieniać części pojazdów, restaurować stare auta, sprzedawać je z zyskiem oraz wiele więcej. Tytuł może pochwalić się szeregiem licencji prawdziwych samochodów i całą gamą różnych narzędzi, które pozwalają poczuć się jak prawdziwi spece od napraw. Warto zaznaczyć, że gra jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Car Mechanic Simulator 2018 na platformie Epic Games Store

A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition oraz Car Mechanic Simulator 2018 będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 30 czerwca. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaki tytuł (bądź tytuły) zostanie udostępniony jako następny, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store