Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Succubus (PC)

Succubus PC

Pierwszoosobowa gra akcji zaprojektowana jako produkcja poboczna w stosunku do Agony. Gracze wcielają się w tytułową Sukkubę, a podczas zabawy koncentrują się na przemierzaniu piekielnych krain i toczeniu brutalnych walk (z użyciem broni białej czy magicznych mocy).

Akcji | FPP | elementy RPG | polskie | indie | przygodowe gry akcji | erotyczne | slasher

PC Windows
Okładka Succubus (PC)

producent: Madmind Studio

wydawca: Madmind Studio

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2021

2021

Steam

SUCCUBUS to gra akcji, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. Jest to spin-off gier Agony i Agony Unrated. Wszystkie te projekty opracowało to samo studio: polski zespół Madmind.

Fabuła

Akcja toczy się w tym samym uniwersum co Agony. Fabuła rozpoczyna się w jakiś czas po wydarzeniach z tej gry, a my, zgodnie z tytułem, wcielamy się w Sukuba. Po upadku władców piekła bohaterka wspólnie z Nimrodem (czyli protagonistą poprzedniej odsłony marki) przejęła władzę nad tym przeklętym miejscem.

Życie królowej nie przypadło jej jednak do gustu - Sukub tęskniła za dzikimi ostępami. Podczas jednej z wypraw na rubieże zostaje schwytana przez istoty ze swojego gatunku, służące demonowi Bafometowi, pragnącemu obalić Nimroda. Królowa zostaje okaleczona, ale udaje jej się przeżyć i po dojściu do siebie rozpoczyna zemstę na swoich oprawcach.

Mechanika

Pod względem mechanik rozgrywki produkcja stanowi rozwinięcie pomysłów z Agony. W SUCCUBUS wydarzenia obserwujemy więc z perspektywy pierwszoosobowej. Gra koncentruje się na eksploracji i walce. Podczas potyczek wykorzystujemy zarówno bogaty arsenał uzbrojenia, jak i moce kontrolowania ognia. Autorzy zadbali o dużą różnorodność przeciwników, wśród których nie zabrakło bossów.

Rozgrywkę urozmaicają elementy RPG. Podczas zabawy odblokowujemy kolejne umiejętności na drzewku rozwoju. Ponadto możemy gromadzić uzbrojenie i pancerze, które wpływają na statystyki bohaterki.

Tryby gry

SUCCUBUS oferuje wyłącznie opcję samotnej zabawy. Gra nie posiada żadnego trybu multiplayer.

Kwestie techniczne

Podobnie jak Agony, gra SUCCUBUS zbudowana została na bazie silnika Unreal Engine.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 3.3 / 10 na podstawie 115 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Succubus

18+

Wymagania sprzętowe Succubus

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne: Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / 3 GB Radeon R9 280 lub lepsza, 17 GB HDD, Windows 7/8/10
  • Zalecane: Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580 lub lepsza, 17 GB HDD, Windows 7/8/10
Succubus - wymagania sprzętowe i pełen seksu gameplay dla dorosłych
Succubus - wymagania sprzętowe i pełen seksu gameplay dla dorosłych

wiadomość22 października 2019

Rodzime studio Madmind udostępniło wymagania sprzętowe gry Succubus, czyli produkcji pobocznej w stosunku do Agony. Autorzy wypuścili również pierwszy gameplay.

SUCCUBUS - zapowiedziano spin-off Agony
SUCCUBUS - zapowiedziano spin-off Agony

wiadomość20 grudnia 2018

Polski zespół Madmind Studio zapowiedział projekt SUCCUBUS, czyli spin-off gry Agony, który pozwoli wcielić się w tytułową Sukkubę. W odróżnieniu od skradankowo-przygodowego pierwowzoru, będzie to tytuł bardziej nastawiony na akcję.