Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2003, 13:57

autor: ComCo

Call of Duty i profesjonalni aktorzy

Firma Activision zapowiedziała niedawno wsparcie organizacyjne i finansowe dla tegorocznego QuakeConu. Na tym zlocie zaprezentuje również swoją najnowszą strzelankę pierwszoosobową, pt. Call of Duty. Tymczasem dobiegły nas informacje, że do opracowywania omawianej produkcji zatrudniono profesjonalistów rodem z Hollywood.

Firma Activision zapowiedziała niedawno wsparcie organizacyjne i finansowe dla tegorocznego QuakeConu. Na tym zlocie zaprezentuje również swoją najnowszą strzelankę pierwszoosobową, pt. Call of Duty. Tymczasem dobiegły nas informacje, że do opracowywania omawianej produkcji zatrudniono profesjonalistów, rodem z Hollywood.

Otóż przy pracach nad scenariuszem pracuje Michael Schiffer („Crimson Tide” i „The Peacemaker”), zaś głosów bohaterom gry użyczą aktorzy: Jason Statham oraz Giovanni Ribisi. Taki zabieg, jak zapowiadają twórcy z zespołu Infinity Ward, pozwoli na jeszcze lepszą identyfikację graczy z prowadzoną postacią, zżycie się z nim, jak również zwiększy realizm poszczególnych zadań. Zobaczymy, jak ten pomysł sprawdzi się „w praniu”...

Premiera Call of Duty została zaplanowana na listopad bieżącego roku.

Więcej informacji:

Ostatnia aktualizacja: 2003-08-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty Classic

Call of Duty Classic