Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2006, 07:51

Bardzo dobra sprzedaż czwartej odsłony cyklu The Elder Scrolls

Przedstawiciele firmy Bethesda Softworks LLC nie mogą mieć powodów do narzekań. Najnowszy produkt z cyklu The Elder Scrolls bije rekordy sprzedaży i zbiera bardzo dobre recenzje.

Przedstawiciele firmy Bethesda Softworks LLC nie mogą mieć powodów do narzekań. Najnowszy produkt z cyklu The Elder Scrolls bije rekordy sprzedaży i zbiera bardzo dobre recenzje.

Bardzo dobra sprzedaż czwartej odsłony cyklu The Elder Scrolls - ilustracja #1

Największym wzięciem The Elder Scrolls IV: Oblivion cieszy się w Stanach Zjednoczonych, a szczególnie wersja przeznaczona na konsolę Xbox 360, która już w pierwszym tygodniu uzyskała za oceanem zaszczytne miano najszybciej sprzedającej się gry na nowe urządzenie Microsoftu. Równie dobrze przedstawia się sytuacja w przypadku edycji na PC. Zarówno wersja podstawowa, jak i kolekcjonerska, bez większych problemów znalazły się na szczycie rankingu bestsellerów, który od lat przygotowuje organizacja NPD. The Elder Scrolls IV: Oblivion zapewniła sobie trzynastoprocentowy udział w rynku gier na PC podczas pierwszego tygodnia sprzedaży. Drugi w kolejności tytuł cieszył się czterokrotnie mniejszą popularnością. W sumie Bethesda Softworks LLC wysłała do sklepów na całym świecie ponad 1.700.000 kopii programu!

Bardzo dobra sprzedaż czwartej odsłony cyklu The Elder Scrolls - ilustracja #2

Dużym zainteresowaniem cieszy się również oficjalny poradnik do gry, który został napisany przez Petera Olafsona. Zawierająca 368 stron księga miała tak duże wzięcie, że załapała się do dziesięciu najchętniej kupowanych książek za pośrednictwem internetowego sklepu Amazon...

Dowiedz się więcej na temat The Elder Scrolls IV: Oblivion:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.