Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 maja 2009, 17:25

autor: Redakcja GRYOnline.pl

A grę Halo Wars, bezprzewodowy joypad, bluzę oraz smycz wygrywa...

To już trzeci i na pewno nie ostatni konkurs z serii Xbox Fun Day 2009, imprezy dla graczy, której GRY-OnLine są patronem medialnym.

W zeszłym tygodniu wraz z informacją na temat obecności ekipy Techlandu na tegorocznym Xbox Fun Day 2009 (Giżycko/Wilkasy w dniach 24-26 lipca) ogłosiliśmy nowy konkurs.

Zgodnie z obietnicą, rozwiązujemy trzeci konkurs związany z imprezą Xbox Fun Day, której jesteśmy patronem medialnym. Wygrać mogliście grę Halo Wars, bezprzewodowy joypad, bluzę oraz smycz z logo X360. By zostać właścicielem tych przyjemnych nagród, należało podać poprawne odpowiedzi na dwa poniższe pytania:

  • Twórcy Call of Juarez: Więzy Krwi garściami czerpali z gatunku spaghetti westernów. Prosiliśmy Was o podanie imienia i nazwiska czołowego twórcy tego nurtu, który zrealizował m.in. film Pewnego razu na Dzikim Zachodzie. Poprawna odpowiedź to oczywiście Sergio Leone.
  • Z jakiego kraju pochodzi firma odpowiedzialna za produkcję Call of Juarez i Call of Juarez: Więzy Krwi? Niewątpliwie z Polski.

A teraz najważniejsza informacja. Wśród osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi wylosowaliśmy jednego zwycięzcę.

Jest nim pan Krzysztof Szewczyk z Chorzowa. Gratulujemy!

Kolejny konkurs już wkrótce!

A grę Halo Wars, bezprzewodowy joypad, bluzę oraz smycz wygrywa... - ilustracja #1