Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Duty: Vanguard

Wyciek antycheata Call of Duty nie martwi Activision

Entelarmer, 16 października 2021, 13:42

Wyciek nowego zabezpieczenia przeciw oszustom nie zaskoczył deweloperów Call of Duty i ich zdaniem nie pomoże to zbytnio twórcóm cheatów.

Ricochet Anti-Cheat wyciekł do sieci; twórcy cheatów do Call of Duty już go analizują

Przemysław Dygas, 15 października 2021, 08:48

Walka twórców Call of Duty z cheaterami właśnie stała się jeszcze trudniejsza. Nowa wersja anti-cheata dostała się bowiem w ręce oszustów.

CoD Vanguard: Zombies oficjalnie zapowiedziane; zobacz efektowny trailer

hexx0, 14 października 2021, 20:08

Twórcy Call of Duty: Vanguard zaprezentowali dziś trailer trybu Zombies, który znajdzie się w najnowszej odsłonie popularnego cyklu strzelanin. Zwiastun zapowiada całkiem ciekawą historię i dużo strzelania.

„Drodzy oszuści” - twórcy CoD grożą cheaterom [Aktualizacja]

hexx0, 13 października 2021, 15:35

Twórcy Call of Duty: Vanguard i Warzone podjąli zdecydowane kroki w kwestii cheaterów. Zgodnie z wystosowanym wczoraj komunikatem, zapowiedziany został nowy anti-cheat o nazwie RICOCHET. Ma on działać dwutorowo i ułatwić identyfikowanie i usuwanie niechcianych oszustów.

Parszywa czwórka kontra IV Rzesza na zwiastunie fabularnym Call of Duty: Vanguard

Agnieszka Adamus, 11 października 2021, 18:39

W sieci pojawił się nowy zwiastun Call of Duty: Vanguard. Trailer skupiony jest na fabule produkcji i widzimy na nim między innymi czwórkę protagonistów.

Psy w Call of Duty: Vanguard sprawiają graczom problemy

Przemysław Dygas, 23 września 2021, 18:33

Wygląda na to, że Call of Duty: Vanguard ma duży problem z psami. Nie dość, że atakują sojuszników, to jeszcze zmieniają się w tornada.

Cheater przerywający mecze CoD: Vanguard, to nowy poziom bezczelności oszustów

Qskan, 20 września 2021, 15:47

Call of Duty: Vanguard od niedawna dostępne jest w otwartej becie, a już zgłaszane są problemy z cheaterami. Okazuje się, że ci za pomocą exploita mogą przerywać mecze w dowolnym momencie.

CoD Vanguard - cheaterzy już psują zabawę; otwarta beta przedłużona

Adam Królak, 19 września 2021, 11:25

Ledwo rozpoczęto otwartą betę Call of Duty: Vanguard, a gracze już zgłaszają problemy z cheaterami, którzy psują zabawę uczciwym użytkownikom. Do dobrych wiadomości możemy z kolei zaliczyć przedłużenie testowych rozgrywek.

Bany z Call of Duty: Warzone przeniosą się do Vanguard

Maycuzai, 17 września 2021, 20:35

Zbanowani cheaterzy w Call of Duty: Warzone narzekają na niemożność zalogowania się do bety Call of Duty: Vanguard. Jest to kolejny etap walki Activision z oszustami.

Pliki bety Call of Duty: Vanguard przeszukane; oto co znaleźli w nich gracze

AlexB, 17 września 2021, 16:09

Gracze zaczęli przeglądać kod wersji beta gry Call of Duty: Vanguard. Znaleźli w nich szereg interesujących informacji dotyczących między innymi nazw misji w kampanii dla pojedynczego gracza czy map i trybów w multiplayerze.

Call of Duty Vanguard: otwarte beta-testy w tym tygodniu na PC i konsolach

hexx0, 15 września 2021, 13:24

Otwarte beta-testy Call of Duty: Vanguard odbędą się już w najbliższy weekend. Posiadacze pecetów i konsol będą mogli przetestować tryb multiplayer gry. Dla najbardziej aktywnych osób twórcy przewidzieli drobne nagrody.

Call of Duty: Modern Warfare 2 kolejną odsłoną serii wg Toma Hendersona

hexx0, 14 września 2021, 18:16

Kolejną odsłoną serii Call of Duty może być Modern Warfare 2. Taką informację podają niezależnie od siebie branżowi insiderzy i serwisy growe. Produkcja ma się ukazać w 2022 roku.

Pokaz trybu multiplayer w CoD: Vanguard

Agnieszka Adamus, 7 września 2021, 16:44

Activision zaprezentowało tryb multiplayer CoD: Vanguard. W czasie pokazu twórcy oraz aktorzy głosowi omówili elementy rozgrywki.

CoD: Vanguard - wycieki na temat bety; nie zabraknie nocnych map

Maycuzai, 6 września 2021, 10:31

W sieci pojawiły się konkrety na temat otwartej bety Call of Duty: Vanguard. Rzucono nieco światła na system perków, broń, a także mapy, w tym jedną nocną.

CoD: Vanguard beta - twórcy zdradzają więcej szczegółów

Qskan, 3 września 2021, 10:17

Studio Sledgehammer Games wyjawiło nowe szczegóły dotyczące beta-testów Call of Duty: Vanguard. Posiadacze konsol PlayStation znów będą nieco uprzywilejowani – zaczną testy jako pierwsi w kolejności.

Call of Duty: Vanguard - narodowość jednego z bohaterów wywołała aferę

Qskan, 2 września 2021, 11:58

Call of Duty: Vanguard, które przenosi nas w realia II wojny światowej, znalazło się w ogniu krytyki w związku z niezachowaniem poprawności historycznej.

Call of Duty Vanguard: obszerne gameplaye z trybu multiplayer

hexx0, 27 sierpnia 2021, 22:21

W serwisie YouTube pojawiło się sporo gameplayów z Call of Duty: Vanguard. Obszerne materiały wideo prezentują fragmenty rozgrywki z alfa-testów trybu multiplayer.

Call of Duty: Vanguard na gameplayu z gamescom 2021

Agnieszka Adamus, 25 sierpnia 2021, 20:31

W czasie dzisiejszego otwarcia gamescom 2021 pokazany został gameplay Call of Duty: Vanguard. Widzimy na nim efektowne starcia oraz sekwencje skradania.

Call of Duty: Vanguard - zwiastun wersji alfa i konkrety o testach

Adrian Werner, 23 sierpnia 2021, 10:24

Do sieci trafił zwiastun wersji alfa Call of Duty: Vanguard. Poznaliśmy również konkrety odnośnie tych testów, w tym datę startu oraz szczegóły trybu multiplayer, który będziemy mogli sprawdzić.

CoD Vanguard zaprezentuje alternatywną wersję II wojny światowej

Adrian Werner, 20 sierpnia 2021, 12:27

Z kilku zapowiedzi Call of Duty: Vanguard wynika, że kampania rozegra się głównie w alternatywnej wersji II wojny światowej, która trwała dłużej niż historyczny konflikt.

Call of Duty: Vanguard wraz z Warzone zajmie 270 GB

Adrian Werner, 20 sierpnia 2021, 09:20

Dowiedzieliśmy się, ile miejsca na dysku zajmie instalacja Call of Duty: Vanguard, zarówno samodzielnie, jak i wraz z CoD Warzone. Twórcy omówili również silnik napędzający najnowszą odsłonę cyklu.

Call of Duty: Vanguard oficjalnie zapowiedziane; trailer zdradza datę premiery

hexx0, 19 sierpnia 2021, 19:50

Call of Duty: Vanguard wreszcie zostało oficjalnie zapowiedziane. Firma Activision podała datę premiery gry i podzieliła się nowymi informacjami na jej temat.

Oficjalna zapowiedź Call of Duty: Vanguard ma pojawić się w Warzone - zobacz teaser [Aktualizacja#2]

Gacek, 16 sierpnia 2021, 16:04

Już niedługo poznamy pierwsze oficjalne informacje o kolejnej odsłonie kultowej serii Call of Duty o podtytule Vanguard.

Call of Duty: Vanguard będzie posiadał tryb “mini battle royale” (plotka)

Agnieszka Adamus, 14 sierpnia 2021, 12:04

Tom Henderson zdradził kolejne informacje o Call of Duty: Vanguard. Według insidera w grze znajdzie się tryb „mini battle royale”, który będzie działał na tych samych zasadach co w Warzone.

Teasery Call of Duty: Vanguard zalały Internet; twórcy droczą się z fanami

Entelarmer, 13 sierpnia 2021, 14:45

Co robić, gdy przeciek zdradza najważniejsze informacje na temat jeszcze niezapowiedzianej gry? Potwierdzić je zabawną serią tweetów i teaserów. Do takiego wniosku chyba doszli twórcy Call of Duty: Vanguard.

Call of Duty Vanguard: przecieki mówią o dacie premiery i historycznej dokładności gry

hexx0, 12 sierpnia 2021, 20:10

Według przecieków na temat nadchodzącej odsłony Call of Duty (znanej pod nazwą CoD: Vanguard) produkcja Activision będzie dość wierna historii i przeniesie nas w czasy po II wojnie światowej. Poznaliśmy też prawdopodobną datę premiery gry.

Call of Duty: Vanguard ma być zapowiedziane w przyszłym tygodniu (plotka)

Ender, 11 sierpnia 2021, 21:55

Według pogłosek, najnowsza odsłona serii Call of Duty, która ma nosić podtytuł Vanguard, zostanie zaprezentowana 19 sierpnia. Najprawdopodobniej nastąpi to podczas specjalnego eventu w Call of Duty: Warzone.

Nowe Call of Duty w ostatnim kwartale 2021 roku; Activision zapowiada powiązanie z Warzone

Przemysław Dygas, 4 sierpnia 2021, 10:16

Activision potwierdziło, że nowa odsłona Call of Duty pojawi się na rynku w ostatnim kwartale 2021 roku. Ma być ona powiązana z darmowym Warzone.

Gorący sierpień w Warzone; możliwe ujawnienie CoD: Vanguard [aktualizacja]

Qskan, 3 sierpnia 2021, 12:47

Ostatnio wypłynęła garść informacji i przecieków odnośnie gry CoD: Warzone i jej najnowszej zawartości. Spekuluje się, że podczas piątego sezonu battle royale zostanie zapowiedziana nowa odsłona serii - CoD: Vanguard. Do sieci wyciekły jeszcze imiona nowych opertatorów i operatorek oraz wygląd jednej z nich.

Zapowiedź Call of Duty: Vanguard może nastąpić już wkrótce

Entelarmer, 17 lipca 2021, 11:23

Coraz więcej doniesień wskazuje na zbliżającą się zapowiedź tegorocznej odsłony serii Call of Duty. Tom Henderson podał nawet przybliżony termin, w którym powinniśmy się spodziewać ujawnienia CoD: Vanguard.

Wyciekł tytuł nowego Call of Duty; seria może powrócić do II wojny światowej

Przemysław Dygas, 1 lipca 2021, 18:02

Do sieci właśnie wyciekł tytuł nowego Call of Duty. Kolejna odsłona serii ma nosić miano Slipstream, a wygląd logo może zdradzać okres, w którym osadzona będzie akcja.

Call of Duty: Vanguard nie pojawi się na E3 2021

Entelarmer, 10 czerwca 2021, 11:23

Call of Duty: Vanguard nie zostanie zapowiedziane na E3 2021. Tak donosi serwis Video Games Chronicle, według którego premiera gry zbiegnie się z debiutem II wojny światowej w CoD: Warzone.

Activision chce, żeby wszystkie duże marki wydawcy były jak Call of Duty

Adrian Werner, 5 maja 2021, 12:44

Bobby Kotick z Activision stwierdził, że w przyszłości duże marki wydawcy będą rozwijane na modłę Call of Duty.

Call of Duty 2021 powstaje w studiu Sledgehammer Games - Activision potwierdza

Aquma, 5 maja 2021, 09:40

Koncern Activision poinformował, że kolejna odsłona serii strzelankowej Call of Duty powstaje w studiu Sledgehammer Games. Tytuł ma trafić na rynek jesienią tego roku.

Call of Duty Vanguard ma problemy? Activision podjęło kroki w stosunku do plotki

Przemysław Dygas, 28 kwietnia 2021, 11:57

Kolejne źródła informują o problemach otaczających Call of Duty: Vanguard. Tym razem zareagowało na nie samo Activision.

Call of Duty Vanguard gorsze za sprawą ograniczeń PS4 i Xbox ONE

Adrian Werner, 19 kwietnia 2021, 10:45

W sieci pojawiły się plotki sugerujące, że Call of Duty WWII: Vanguard nie zrealizuje w pełni swojego potencjału, gdyż twórców ogranicza konieczność opracowania także wersji na stare konsole.

Call of Duty WW2: Vanguard to prawda, ale nie będzie historii alternatywnej

Szarmancki, 26 marca 2021, 18:24

Eurogamer potwierdza, że kolejna odsłona Call of Duty rzeczywiście zabierze nas w realia drugiej wojny światowej, jednak nie będzie to alternatywna wersja historii, a obraz prawdziwych wydarzeń znanych ze szkolnych podręczników.

Call of Duty Vanguard zaoferuje alternatywną II wojnę światową (plotka)

Adrian Werner, 24 marca 2021, 12:11

W sieci pojawiły się ciekawe doniesienia dotyczące Call of Duty 2021. Według nich gra ma być kontynuacją CoD WWII i pozwoli nam na powrót do II wojny światowej.