Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2021, 19:51

Pokaz trybu multiplayer w CoD: Vanguard

Activision zaprezentowało tryb multiplayer CoD: Vanguard. W czasie pokazu twórcy oraz aktorzy głosowi omówili elementy rozgrywki.

Aktualizacja

Zgodnie z zapowiedziami, dziś o 19:00 czasu polskiego odbył się pokaz dający wgląd w tryb multiplayer. Całość trwa niecałe 30 minut, jednak sam gameplay nie został zaprezentowany. Zamiast niego mogliśmy zobaczyć komentarze twórców oraz aktorów głosowych, przerywane efektowymi scenkami na silniku gry. Ponadto dowiedzieliśmy się, że w CoD: Vanguard znajdą się takie wariacje rozgrywki wieloosobowej jak Champion Hill, Patrol, Kill Confirmed, Domination i Team Deatmatch. Cały materiał możecie obejrzeć poniżej.

Oryginalna wiadomość

Dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego ma nastąpić pokaz trybu multiplayer CoD: Vanguard. Tymczasem do sieci trafiły materiały prezentujące, jak wygląda rozgrywka. Widzimy na nich między innymi panel doboru perków i uzbrojenia oraz kilka map o skrajnie różnych środowiskach – od tropikalnej dżungli po zaśnieżone ulice miasta. Jeśli jesteście zainteresowani tym całością, to gameplay możecie obejrzeć tutaj.

Call of Duty: Vanguard zadebiutuje 5 listopada na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PS5. Osoby zainteresowane mogą wziąć udział w beta-testach. Pierwsze odbędą się w ten weekend i będą przeznaczone dla osób, które złożyły pre-order na wersje na PS4 i PS5.

  1. Oficjalna strona serii Call of Duty