Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2021, 13:39

autor: hexx0

Call of Duty Vanguard: otwarte beta-testy w tym tygodniu na PC i konsolach

Otwarte beta-testy Call of Duty: Vanguard odbędą się już w najbliższy weekend. Posiadacze pecetów i konsol będą mogli przetestować tryb multiplayer gry. Dla najbardziej aktywnych osób twórcy przewidzieli drobne nagrody.

Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy Was na początku miesiąca, w najbliższy weekend odbędą się otwarte beta-testy trybu multiplayer Call of Duty: Vanguard. Grę można było wypróbować już w ubiegłym tygodniu, ale mogli to zrobić wyłącznie posiadacze konsol PlayStation, którzy złożyli wcześniej zamówienie przedpremierowe na grę.

Tym razem nowego CoD-a sprawdzą użytkownicy wszystkich platform – od 16 września od godziny 19:00 testy rozpoczną się na PS4, PS5, XOne, XSX|S i PC (Battle.net), choć na trzech ostatnich zabawa będzie ograniczona do osób, które złożyły pre-order lub posiadają specjalny kod (ponadto posiadacze Xboxów muszą mieć aktywny abonament Xbox Live Gold). Na nieobarczony żadnymi ograniczeniami wstęp na serwery posiadacze konsol Microsoftu (już bez XLG) i pecetów mogą liczyć dopiero od 18 września od godziny 19:00 czasu polskiego. Testy potrwają do 20 września do 19:00.

Jeśli już graliście w CoD: Vanguard i zdążyliście poznać zarówno dostępne tryby (Champion Hill, Patrol, Team Deathmatch, Domination oraz Kill Confirmed), jak i mapy (Hotel Royal, Red Star oraz Gavutu), to wciąż czeka Was nieco nowości. Będziecie mogli wypróbować dodatkowy wariant rozgrywki Search & Destroy i mapę Eagle’s Nest. Ponadto 18 września udostępnione zostaną alternatywne wersje niektórych z powyższych, np. solowy tryb Champion Hill czy Team Deathmatch 24/7 z funkcją Combat Pacing, umożliwiającą dostosowanie intensywności zabawy (tylko na mapach Hotel Royal i Eagle’s Nest).

Najbardziej aktywni beta-testerzy, którzy osiągną 20. poziom doświadczenia, mogą liczyć na nagrody pokroju schematów broni: do CoD: Vanguard (zostanie on odblokowany 5 listopada, czyli w dniu premiery gry) i do CoD: Warzone (otrzymacie go jeszcze w tym roku wraz z pojawieniem się nowej mapy), a także postaci Arthura Kingsleya – operatora do CoD: Mobile, która zostanie oddana w ręce graczy w krótkim czasie po zakończeniu beta-testów.

Jeśli zamierzacie grać na PC, być może zastanawiacie się, czy Vanguard w ogóle ruszy na Waszym sprzęcie. W takim razie polecam zerknąć tutaj – na sugerowane przez deweloperów wymagania sprzętowe. Pamiętajcie tylko, że mogą się one nieco różnić od tych, jakie będą potrzebne do płynnej zabawy w finalną wersję gry. Na tej samej stronie znajdziecie więcej informacji na temat wspomnianych w tej wiadomości trybów i map.