Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Call of Duty: Mobile (AND)

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile to sieciowy FPS korzystający z modelu free-to-play. Gra odtwarza w mobilnym formacie najważniejsze tryby i mapy z głównych odsłon marki. Nie zabrakło również dobrze znanych fanom bohaterów oraz broni.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | FPS | sieciowe | multiplayer | strzelanki

Okładka Call of Duty: Mobile (AND)

data premiery gry:

gru2019

iOS AND

Call of Duty: Mobile to pierwszoosobowa strzelanka nastawiona na potyczki sieciowe. Grę opracowała firma Tencent i jest ona mobilną odsłoną poboczną przebojowego cyklu FPS z konsol i pecetów. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Mechanika

Gra odtwarza na smartfonach i tabletach podstawowe elementy rozgrywek wieloosobowych z głównych części serii. Akcję obserwujemy z oczu bohatera, a zabawa polega na toczeniu sieciowych potyczek z innymi graczami za pomocą bogatego arsenału broni palnej.

Autorzy Call of Duty: Mobile czerpali pełnymi garściami z dorobku wcześniejszych odsłon cyklu. W grze pojawiają się dobrze znani bohaterowie, a wśród map nie zabrakło klasyków pokroju Nuketown, Crash czy Hijacked. Również uzbrojenie zaczerpnięto z odsłon marki dostępnych na pecetach i konsolach, głównie z cykli Black Ops oraz Modern Warfare. Wszystko to, podobnie jak mechanizmy rozgrywki, zostało gruntownie zmodyfikowane, tak aby pasowało do mobilnej specyfiki.

Tryby gry

Call of Duty: Mobile oferuje wiele trybów rozgrywki. Gracze mogą bawić się m.in. w Team Deathmatch, Search and Destroy oraz Free-for-All, czyli wariantach potyczek znanych z głównych odsłon marki.

Kwestie techniczne

Gra może pochwalić się atrakcyjną, trójwymiarową oprawą graficzną, wiernie odtwarzającą klimat części serii, z których czerpie najważniejsze elementy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Gry podobne do Call of Duty: Mobile

Wymagania wiekowe Call of Duty: Mobile

16+

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Mobile

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Zapowiedziano Call of Duty Mobile z najlepszymi mapami z całej serii
Zapowiedziano Call of Duty Mobile z najlepszymi mapami z całej serii

wiadomość19 marca 2019

Firmy Activision i Tencent zapowiedziały Call of Duty: Mobile, czyli pierwszoosobową strzelankę, która przeniesie na smartfony i tablety najpopularniejsze mapy oraz postacie z tego przebojowego cyklu.

iOS
AND