Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Call of Duty: Mobile (AND)
OkładkaCall of Duty: Mobile (AND)

Call of Duty: Mobile

Mobilny sieciowy FPS korzystający z modelu free-to-play, wyprodukowany przez chińską firmę Tencent. Call of Duty: Mobile odtwarza najważniejsze mapy i tryby z głównych odsłon podserii Modern Warfare i Black Ops, wliczając w to wariant battle royale.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | FPS | sieciowe | strzelanki | battle royale

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Call of Duty: Mobile Premiera

1paź2019

iOS AND

Gry podobne do Call of Duty: Mobile

Battlefield Mobile

PayDay: Crime War

Critical Ops

Call of Duty: Mobile to pierwszoosobowa strzelanka nastawiona na potyczki sieciowe. Grę opracowała firma Tencent i jest ona mobilną odsłoną poboczną przebojowego cyklu FPS z konsol i pecetów. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Mechanika

Gra odtwarza na smartfonach i tabletach podstawowe elementy rozgrywek wieloosobowych z głównych części serii. Akcję obserwujemy z oczu bohatera, a zabawa polega na toczeniu sieciowych potyczek z innymi graczami za pomocą bogatego arsenału broni palnej.

Autorzy Call of Duty: Mobile czerpali pełnymi garściami z dorobku wcześniejszych odsłon cyklu. W grze pojawiają się dobrze znani bohaterowie, a wśród map nie zabrakło klasyków pokroju Nuketown, Crash czy Hijacked. Również uzbrojenie zaczerpnięto z odsłon marki dostępnych na pecetach i konsolach, głównie z cykli Black Ops oraz Modern Warfare. Wszystko to, podobnie jak mechanizmy rozgrywki, zostało gruntownie zmodyfikowane, tak aby pasowało do mobilnej specyfiki.

Tryby gry

Call of Duty: Mobile oferuje wiele trybów rozgrywki. Gracze mogą bawić się m.in. w Team Deathmatch, Search and Destroy oraz Free-for-All, czyli wariantach potyczek znanych z głównych odsłon marki.

Kwestie techniczne

Gra może pochwalić się atrakcyjną, trójwymiarową oprawą graficzną, wiernie odtwarzającą klimat części serii, z których czerpie najważniejsze elementy.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: max 100  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Ocena użytkowników: 5,9 / 10 na podstawie 231 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,9 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Call of Duty: Mobile: 16+

Call of Duty: Mobile Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND