Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCiOSAND
Okładka Modern Combat Versus (PC)

Modern Combat Versus

Kolejna odsłona popularnego cyklu mobilnych strzelanin FPS, zapoczątkowanego w 2009 roku przez francuską firmę Gameloft.

Akcji | FPP | science fiction | zagraj za darmo | FPS | multiplayer | strzelanki

Okładka Modern Combat Versus (PC)

producent: Gameloft

wydawca: Gameloft

Strona oficjalna

data premiery gry:

28wrz2017

AND iOS PC

Modern Combat Versus jest kolejną odsłoną popularnego cyklu FPS-ów, którego początki sięgają 2009 roku, kiedy to na urządzeniach mobilnych pojawiła się gra Modern Combat: Sandstorm. Produkcja została opracowana przez studio Gameloft, a trafiła między innymi na platformę PC, iOS i AND, gdzie jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Mechanika

W przeciwieństwie do poprzedników oferujących rozbudowane kampanie fabularne, wydane na platformę PC, iOS i AND Modern Combat Versus jest skoncentrowane na multiplayerowej rozgrywce. Produkcja stawia naprzeciw siebie ośmiu graczy, którzy walczą na różnorodnych mapach w ramach jednego z kilku wariantów rozgrywki – starcia toczą się między innymi w futurystycznych dokach, na ulicach miasteczka i w dzielnicy przemysłowej.

Przed wkroczeniem na pole bitwy musimy wybrać jednego z agentów zróżnicowanych pod kątem wyglądu, preferowanego uzbrojenia i umiejętności bojowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wcielić się w żołnierza wyspecjalizowanego w walce na krótkim dystansie lub w snajpera preferującego eliminację oponentów z bezpiecznej odległości. Do naszej dyspozycji oddano szeroki wachlarz broni i gadżetów – w trakcie zabawy korzystamy między innymi z karabinów maszynowych, strzelb, shotgunów, energetycznych tarcz zatrzymujących nadlatujące pociski czy wreszcie z granatów.

W miarę postępów zdobywamy punkty doświadczenia i awansujemy do kolejnych lig, a także zdobywamy rozmaite nagrody w postaci elementów ubioru dla protagonisty oraz skórek dla dzierżonej przez niego broni.

Kwestie techniczne

O ile na urządzeniach mobilnych z systemami iOS lub Android trójwymiarowa grafika Modern Combat Versus prezentuje się przyzwoicie, o tyle pecetowa wersja gry odstaje pod względem jakości wizualiów od tuzów gatunku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-8  

Wymagania wiekowe Modern Combat Versus

16+

Wymagania sprzętowe Modern Combat Versus

Android

Android

  • Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.
PC Windows

PC Windows

  • Minimalne: Intel Core i3 2.93 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 256 MB Intel HD 4000 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7 SP1
  • Zalecane: Intel Core i5 3.1 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GT 730 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 17
Modern Combat Versus zadebiutowało na rynku
Modern Combat Versus zadebiutowało na rynku

wiadomość28 września 2017

Ukazała się gra Modern Combat Versus, czyli najnowsza odsłona popularnego cyklu mobilnych strzelanek. W produkcję mogą zagrać posiadacze urządzeń z systemami iOS i Android, jak również gracze pecetowi z Windowsem 8.1 lub 10.

Gangstar New Orleans i Modern Combat Versus nowymi projektami studia Gameloft
Gangstar New Orleans i Modern Combat Versus nowymi projektami studia Gameloft

wiadomość13 października 2016

Studio Gameloft poinformowało, że pracuje nad dwoma nowymi mobilnymi projektami – sandboksową grą akcji Gangstar: New Orleans oraz sieciową strzelanką Modern Combat Versus.

AND
iOS
PC