Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 28 września 2017, 11:00

autor: Adrian Werner

Modern Combat Versus zadebiutowało na rynku

Ukazała się gra Modern Combat Versus, czyli najnowsza odsłona popularnego cyklu mobilnych strzelanek. W produkcję mogą zagrać posiadacze urządzeń z systemami iOS i Android, jak również gracze pecetowi z Windowsem 8.1 lub 10.

Gra mocno odbiega od poprzednich odsłon cyklu. - Modern Combat Versus zadebiutowało na rynku - wiadomość - 2017-09-28
Gra mocno odbiega od poprzednich odsłon cyklu.
MODERN COMBAT VERSUS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Gameloft
  2. Wydawca: Gameloft
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: iOS, AND, W8.1/10
  5. Model biznesowy: free-to-play

Nadszedł wreszcie dzień, na który od dawna czekali fani mobilnych FPS-ów. Studio Gameloft udostępniło pełną wersję gry Modern Combat Versus, czyli najnowszej odsłony popularnego cyklu strzelanek. Produkcja dostępna jest na urządzenia z systemami iOS, Android oraz Windows 8.1/10. Na wszystkich tych platformach korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Modern Combat Versus stanowi mocne odejście od tradycji cyklu. Przede wszystkim akcja toczy się w bliskiej przyszłości, co sprawia, że słowo „Modern” w tytule jest w praktyce bezsensowne, ale najwyraźniej studio Gameloft uznało, że skorzystanie z tak rozpoznawalnej marki jest tego warte. Po drugie, to pierwsza odsłona serii, która pozbawiona jest kampanii fabularnej i koncentruje się wyłącznie na rozgrywkach multiplayer.

W Modern Combat Versus cała zabawa sprowadza się do sieciowych potyczek pomiędzy dwiema czteroosobowymi drużynami. Do wyboru jest dwanaście postaci i każda z nich posiada własne zdolności specjalne oraz unikalne wyposażenie.

Autorzy przygotowali pięć różnorodnych map. Część z nich oferuje duże otwarte przestrzenie, podczas gdy inne koncentrują się na starciach na krótkim dystansie. Rywalizację napędzają stale aktualizowane rankingi oraz sieciowe ligi. Ponadto sądząc po wcześniejszych produkcjach studia Gameloft, możemy spodziewać się regularnych eventów oraz aktualizacji z nową zawartością.

  1. Modern Combat Versus w App Store
  2. Modern Combat Versus w Google Play
  3. Modern Combat Versus w Windows Store
  4. Oficjalna strona gry