Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2021, 11:00

autor: Maycuzai

CoD: Vanguard - wycieki na temat bety; nie zabraknie nocnych map

W sieci pojawiły się konkrety na temat otwartej bety Call of Duty: Vanguard. Rzucono nieco światła na system perków, broń, a także mapy, w tym jedną nocną.

Otwarta beta Call of Duty: Vanguard zostanie udostępniona graczom już za kilka dni. Nic więc dziwnego, że fani marki nie mogą doczekać się kolejnych informacji na temat tej długo wyczekiwanej produkcji. Znany informator Tom Henderson postanowił podzielić się na Twitterze kilkoma szczegółami na temat map, jakie przyjdzie nam ograć podczas testów.

• Hotel Royal – mapa nocna

• Gavutu – zielononiebieski ocean i drzewa palmowe

• Red Star – mapa zimowa

Wygląda na to, że w becie dostaniemy zróżnicowane mapy!

Hotel Royal NIE jest „nocną mapą” w sensie, że jesteś na niej wyposażony w noktowizor. Akcja toczy się po zachodzie Słońca i wszystko jest oświetlone przez światła przeciwlotnicze, ogień itp. Wygląda to całkiem fajnie :).

Gracze pamiętający misję Porządki z ostatniego Modern Warfare mogą zatem poczuć się lekko rozczarowani. Kilka ważnych informacji na temat bety ujawnił również inny doinformowany użytkownik – TheMW2Ghost. Według jego źródeł w Vanguard na jeden poziom przypadnie sześć perków. Potwierdził on także obecność trzech broni: legendarnego M1 Garand, PMu Sten oraz pistoletu RATT.

TheMW2Ghost odniósł się też do tweetu Hendersona na temat mapy Red Star, informując, że cechuje się ona pokaźnymi rozmiarami, a jej akcja toczy się w czasie Bitwy o Stalingrad. Na koniec opisał czwartą mapę o nazwie Eagle’s Nest. Ma ona pełnić rolę górskiego schronienia dla nazistów – „piękna na zewnątrz oraz mroczna i tajemnicza wewnątrz”.

Call of Duty: Vanguard zadebiutuje 5 listopada na PC i konsolach PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Za tytuł odpowiada studio Sledgehammer Games, twórcy Call of Duty: WWII. Gotowi zapolować na następcę Hitlera?