Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2021, 20:17

autor: hexx0

CoD Vanguard: Zombies oficjalnie zapowiedziane; zobacz efektowny trailer

Twórcy Call of Duty: Vanguard zaprezentowali dziś trailer trybu Zombies, który znajdzie się w najnowszej odsłonie popularnego cyklu strzelanin. Zwiastun zapowiada całkiem ciekawą historię i dużo strzelania.

Zapowiedziane na 5 listopada Call of Duty: Vanguard – jak wiele poprzednich odsłon serii – zaoferuje cieszący się sporą popularnością tryb Zombies. Dziś o godzinie 17:00 odbyła się jego pierwsza oficjalna prezentacja (przez pomyłkę materiał został najpierw opublikowany wczesnym popołudniem, więc istnieje szansa, że już go widzieliście). Tym razem strzelanie do nieumarłych zapowiada się o tyle ciekawie, iż będą oni stanowili armię wskrzeszoną przez jednego z nazistów. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Za stworzenie rzeczonego wariantu zabawy, tak jak w przypadku jego odpowiednika w zeszłorocznym Black Ops – Cold War, odpowiada studio Treyarch. Jeśli więc graliście w tryb Zombies w poprzedniej odsłonie Call of Duty, rozgrywka raczej Was nie zaskoczy. Niemniej może się zdarzyć, że truposze – jak na byłych żołnierzy przystało – sięgną po broń. Pojawią się również przedmioty umożliwiające korzystanie z czegoś, co przypomina supermoce.

Przypominamy, że Call of Duty: Vanguard zadebiutuje na PC, PS4, PS5, XOne i XSX|S. Tytuł zostanie zintegrowany z darmowym CoD: Warzone i będzie zawierał nowy system antycheaterski, który ma ułatwić identyfikację oszustów i usuwanie ich z gry. Więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj. Naszą zapowiedź tego tytułu przeczytacie natomiast pod poniższym linkiem.