Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2021, 20:59

autor: hexx0

Łapcie za salami; Patch 6 do Baldur's Gate 3 już dostępny

Studio Larian udostępniło dziś Patch 6 (Forging the Arcane) do znajdującej się we wczesnym dostępie gry Baldur’s Gate 3. Aktualizacja wprowadza m.in. nową klasę czarnoksiężnika (sorcerer) i możliwość wyposażania bohaterów w zabójcze salami.

Tydzień temu informowaliśmy Was o nowościach, które wprowadzi do Baldur’s Gate 3 Patch 6 – zatytułowany Forging the Arcane – a dziś donosimy, że jest on już dostępny do pobrania na PC. Aby cieszyć się świeżą zawartością, trzeba ściągnąć dużo danych – około 60 GB. Wydaje się jednak, iż warto wykazać się cierpliwością, gdyż rzeczona aktualizacja pozwala nam m.in. zwiedzić duży obszar Grymforge, który znajduje się w Podmroku – i przetestować czarnoksiężnika (ang. sorcerer), czyli niedostępną wcześniej klasę postaci. Co więcej, można go wyposażyć w dwa zabójcze salami…

Więcej informacji na temat Patcha 6 znajdziecie tutaj oraz w poniższym wideo. Przypominamy, że po jego pobraniu „stare” zapisy rozgrywki przestaną działać – jeśli chcecie kontynuować rozpoczętą przygodę, postępujcie zgodnie z tymi instrukcjami.