Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima 2 już powstaje? Ogłoszenie o pracę budzi nadzieję

Adrian Werner, dzisiaj, 10:47

Ogłoszenie o pracę opublikowane przez studio Sucker Punch sugeruje, że zespół ma w planach Ghost of Tsushima 2, czyli kontynuację tegorocznego przeboju.

Darmowe Ghost of Tsushima: Legends trafi dzisiaj do graczy

Musiol, 16 października 2020, 10:56

Już dzisiaj będziemy mogli zagrać w darmowe Ghost of Tsushima: Legends. Nastawiony na sieciową kooperację dodatek pojawi się w formie aktualizacji dostępnej dla wszystkich posiadaczy podstawki.

Ghost of Tsushima w 60 fps na PS5

Musiol, 10 października 2020, 11:06

Ghost of Tsushima dzięki wstecznej kompatybilności PS5 działać będzie w 60 klatkach na sekundę. Znacząco skrócą się także czasy wczytywania w grze.

Aktualizacja Ghost of Tsushima wprowadzi psich sojuszników

Musiol, 9 października 2020, 10:23

Nadchodząca aktualizacja Ghost of Tsushima pozwoli głaskać pieski i rekrutować je, by pomagały nam w walce. Stworzenie psiej armii stanie przed nami otworem.

Darmowe Ghost of Tsushima: Legends w październiku

Musiol, 5 października 2020, 17:08

Kooperacyjny dodatek do Ghost of Tsushima zadebiutuje wraz z nową aktualizacją gry w październiku. Firma Sucker Punch przygotowała sporo atrakcji.

Artbook Ghost of Tsushima zdradza detale na temat dodatku do gry

Aquma, 15 września 2020, 10:40

Dzięki wydanemu niedawno artbookowi The Art of Ghost of Tsushima poznaliśmy kilka nowych detali na temat trybu kooperacyjnego produkcji Sucker Punch. Mowa m.in. o wyglądzie lokacji czy typach przeciwników.

Ghost of Tsushima pobiło rekord Horizon: Zero Dawn

Adrian Werner, 25 sierpnia 2020, 09:32

Ghost of Tsushima zaliczyło najlepszy cyfrowy debiut nowej marki w historii firmy Sony. Gra sprzedaje się znacznie szybciej niż Horizon: Zero Dawn oraz Days Gone.

Ghost of Tsushima: Legends – gra otrzyma darmowy tryb sieciowej kooperacji

qjin, 17 sierpnia 2020, 17:02

Firma Sony Interactive Entertainment zapowiedziała, że Ghost of Tsushima, ostatni hit na konsolę PS4, otrzyma darmowe DLC z trybem sieciowej kooperacji. Premiera Ghost of Tsushima: Legends, bo tak nazywa się multiplayer do gry studia Sucker Punch, odbędzie się jeszcze w tym roku.

Ghost of Tsushima nadal króluje – top 10 w Polsce

Aquma, 17 sierpnia 2020, 12:37

Na przełomie lipca i sierpnia 2020 roku najlepiej sprzedającymi się grami w Polsce były Ghost of Tsushima, GTA V oraz UNO. Na liście znalazło się także kilka starszych produkcji. Dane otrzymaliśmy dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPiDOR).

Ghost of Tsushima najlepiej sprzedającą się grą od Sony w Japonii

Frozen, 15 sierpnia 2020, 10:15

Gra Ghost of Tsushima rozeszła się w Japonii w większej liczbie egzemplarzy niż Marvel's Spider-Man, co czyni ją najlepiej sprzedającą się produkcją studia należącego do Sony w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Ghost of Tsushima - zobacz przepiękne grafiki koncepcyjne

Entelarmer, 13 sierpnia 2020, 10:46

W serwisie ArtStation pojawiły się liczne grafiki koncepcyjne Ghost of Tsushima. Galeria pozwala nam zobaczyć, jak kształtowała się wizja feudalnej Japonii w rękach artystów studia Sucker Punch.

Ghost of Tsushima - fan uwiecznił pojedynek samurajów

AlexB, 12 sierpnia 2020, 13:07

Użytkownik YouTube'a prowadzący kanał North of the Border przygotował dioramę stanowiącą hołd dla gry Ghost of Tsushima. Prezentuje ona dwójkę wojowników szykujących się do pojedynku.

Ghost of Tsushima - świetlik prowadzi do znajdziek po patchu 1.06

Adrian Werner, 7 sierpnia 2020, 13:05

Ghost of Tsushima dostało patch z numerem 1.06. Ułatwia on odnajdywanie w świecie gry znajdziek poprzez wprowadzenie pomocnego świetlika.

Ghost of Tsushima bliskie historycznego wyniku sprzedaży w Japonii

AlexB, 7 sierpnia 2020, 09:54

Jak podał na Twitterze niezależny analityk branży o pseudonimie Benji-Sales, Ghost of Tsushima jest obecnie w Japonii drugą najlepiej sprzedającą się grą od studia należącego do Sony w historii. Na pierwszym miejscu znajduje się Spider-Man, choć dzieło Sucker Punch najprawdopodobniej wkrótce go pobije.

Ghost of Tsushima - samuraje cenią nie tylko lisy

Sodar, 4 sierpnia 2020, 12:01

Jeśli pozostawimy naszą postać w grze Ghost of Tsushima w bezruchu przez pewien czas, mamy szansę zobaczyć rzadką animację, w której na dłoni Jina ląduje pomarańczowy ptaszek.

W Ghost of Tsushima niehonorowe czyny pogarszają pogodę

Adrian Werner, 3 sierpnia 2020, 09:31

Dyrektor kreatywny ze studia Sucker Punch zdradził, że świat Ghost of Tsushima w ciekawy sposób reaguje na poczynania gracza. Im mocniej polegamy na podejściu skradankowym, tym gorsze warunki pogodowe panują na wyspie.

Gracze szaleją na punkcie lisów w Ghost of Tsushima

Frozen, 1 sierpnia 2020, 10:12

Firma Sony opublikowała na Twitterze infografikę, przedstawiającą różne ciekawe statystyki dotyczące Ghost of Tsushima. Możemy dowiedzieć się z niej np. tego, ile łącznie lisów zostało pogłaskanych w grze w ciągu pierwszych dziesięciu dni od premiery produkcji.

Ghost of Tsushima podbija rodzimy rynek – top 10 w Polsce

Aquma, 31 lipca 2020, 12:58

W trzecim tygodniu lipca najlepiej sprzedającymi się grami w Polsce były Ghost of Tsushima, Far Cry: New Dawn oraz GTA V. Na liście znalazło się również kilka starszych produkcji oraz dwa inne tytuły, w które można zagrać wyłącznie na PS4. Dane otrzymaliśmy dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPiDOR).

Ghost of Tsushima – zobacz perfekcyjne parowanie

Aquma, 31 lipca 2020, 12:19

W sieci pojawiło się kilka ciekawych porad związanych z systemem walki oraz eksploracją świata w Ghost of Tsushima. Dotyczą one m.in. nauki perfekcyjnego parowania i przekraczania rzek.

Producent Yakuzy pod wrażeniem Japonii w Ghost of Tsushima

AlexB, 30 lipca 2020, 14:52

W trakcie niedawnego streamu na oficjalnym kanale firmy Sega na YouTube Toshihiro Nagoshi, czyli producent serii Yakuza, w bardzo pozytywny sposób wypowiedział się na temat Ghost of Tsushima. Ponadto zdradził on, że w Japonii prawdopodobnie taka gra by nie powstała.

Ghost of Tsushima - patch 1.05 dodaje nowe poziomy trudności

Entelarmer, 27 lipca 2020, 17:55

Studio Sucker Punch udostępni dziś patch 1.05 dla gry Ghost of Tsushima. Łatka dodaje nowy, bardziej wymagający poziom trudności, ale wprowadza też tryb ułatwiający walkę.

Ghost of Tsushima z rekordowo wysokimi ocenami graczy w Metacritic

Adrian Werner, 27 lipca 2020, 09:41

Ghost of Tsushima podbiło serca graczy. Dobrze pokazują to rekordowo wysokie oceny użytkowników serwisu Metacritic.

Ghost of Tsushima rekordzistą sprzedaży wśród nowych marek Sony

Entelarmer, 24 lipca 2020, 15:47

Firma Sony Interactive Entertainment pochwaliła się sprzedaniem 2,4 mln egzemplarzy gry Ghost of Tsushima w trzy dni od premiery. Tym samym produkcja studia Sucker Punch jest najlepiej sprzedającą się nową marką z katalogu Sony.

Ghost of Tsushima – już czas na New Game+. Gracze zaczynają się nudzić

Dameredet, 24 lipca 2020, 14:13

Samurajska produkcja studia Sucker Punch miała premierę w zeszłym tygodniu, ale niektórzy już pytają o to, kiedy pojawi się opcja New Game+. Jak poradzić sobie z oczekiwaniem na rozwój gry?

Ghost of Tsushima - niedobór pudełek z grą w części japońskich sklepów

AlexB, 22 lipca 2020, 14:29

Ghost of Tsushima cieszy się w Japonii ogromną popularnością. Tamtejszy oddział Sony poinformował, że w niektórych sklepach zaczyna brakować pudełkowych wydań najnowszej produkcji studia Sucker Punch. Ponadto w sieci pojawiły się nowe materiały filmowe promujące tytuł.