Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ghost of Tsushima

Nadciąga burza - Ghost of Tsushima z nowym zwiastunem

AlexB, 30 czerwca 2020, 09:59

Ghost of Tsushima otrzymał nowy zwiastun, zatytułowany Nadciąga burza. Jest to prerenderowany film, który nie przedstawia właściwej rozgrywki. Produkcja zadebiutuje 17 lipca tego roku wyłącznie na PlayStation 4.

Koncepty PS5 inspirowane Cyberpunk 2077, Ghost of Tsushima i Horizon: Forbidden West

Aquma, 29 czerwca 2020, 08:38

W sieci pojawiło się kilka fanowskich wizualizacji, prezentujących fikcyjne kolekcjonerskie wydania PS5 powiązane z grami Cyberpunk 2077, Horizon: Forbidden West i Ghost of Tsushima.

Ghost of Tsushima z przeszło 7 GB patchem w dniu premiery

AlexB, 24 czerwca 2020, 09:45

Ghost of Tsushima otrzyma aktualizację w dniu premiery. Będzie ona ważyła około 7,7 GB i poprawi różne błędy w lokalizacjach gry oraz szereg bliżej niesprecyzowanych bugów.

Ghost of Tsushima to krew, pot i poślady - jest rating ESRB

Entelarmer, 23 czerwca 2020, 13:42

Amerykańskie ESRB przyznało kategorię wiekową grze Ghost of Tsushima. Wpis produkcji na stronie organizacji zdradza, że powinniśmy się spodziewać sporo przemocy oraz – jakżeby inaczej – nagich pośladków.

Ghost of Tsushima ozłocone

aadamus, 22 czerwca 2020, 19:45

Firmy Sony Interactive Entertainment i Sucker Punch Productions poinformowały, że Ghost of Tsushima osiągnęło złoty status. Oznacza to, że tytuł nie zaliczy już żadnych opóźnień.

Ghost of Tsushima – klimatyczny japoński zwiastun

Vergil, 11 czerwca 2020, 20:38

W sieci pojawił się klimatyczny trailer gry Ghost of Tsushima. Gracze mogą nie tylko posłuchać japońskiego dubbingu, lecz także rzucić okiem na rozmaite sposoby zadawania śmierci przeciwnikom w najnowszym dziele studia Sucker Punch.

Ghost of Tsushima – nowe informacje o grze

Frozen, 30 maja 2020, 16:25

Przedstawiciele studia Sucker Punch odpowiedzieli na pytania, które zrodziły się w głowach graczy po ostatniej prezentacji State of Play poświęconej grze Ghost of Tsushima. Podczas sesji Q&A poruszono kwestie m.in. poziomu trudności produkcji oraz uzbrojenia głównego bohatera.

Wiemy, jak długie jest Ghost of Tsushima

Froozyy, 21 maja 2020, 19:10

Dyrektor kreatywny gry Ghost of Tsushima - Nate Fox - zdradził, jak długo może zająć przejście nadchodzącej produkcji studia Sucker Punch.

Ghost of Tsushima będzie wielką grą - zapewnia twórca

AlexB, 20 maja 2020, 14:04

Podczas wywiadu z serwisem IGN Jason Connell, dyrektor kreatywny i artystyczny przy produkcji Ghost of Tsushima, opowiedział co nieco o nadchodzącym tytule. Zdradził między innymi, że tytuł ten będzie największym w dorobku studia Sucker Punch.

Ghost of Tsushima - wiemy, ile wymaga miejsca na dysku

Adrian Werner, 18 maja 2020, 09:25

Dowiedzieliśmy się, ile miejsca na dysku zajmie Ghost of Tsushima. Produkcja wymagać będzie o połowę mniej gigabajtów niż Final Fantasy VII Remake czy The Last of Us 2.

Ghost of Tsushima – długi gameplay z State of Play

Vergil, 14 maja 2020, 22:33

Dzisiejsze State of Play poświęcono w całości grze Ghost of Tsushima. Studio Sucker Punch zaprezentowało graczom gameplay skupiający się na walce oraz eksploracji w jego najnowszej produkcji.

Ghost of Tsushima – nowy gameplay w State of Play

qjin, 12 maja 2020, 19:54

Koncern Sony Interactive Entertainment ogłosił, że najbliższe wydanie PlayStation State of Play zostanie całkowicie poświęcone grze Ghost of Tsushima. Podczas streamu zostanie pokazany nowy gameplay.

Nowe daty premier The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima

aadamus, 27 kwietnia 2020, 18:39

Firma Sony ogłosiła nowe daty premier dwóch nadchodzących tytułów ekskluzywnych na PlayStation 4 – The Last of Us: Part 2 i Ghost of Tsushima. Obu produkcji możemy spodziewać się na początku tego lata.

Ghost of Tsushima – wybory gracza będą kluczowe

Aquma, 14 kwietnia 2020, 11:47

W majowym numerze Official PlayStation Magazine UK pojawiła się zapowiedź najnowszej gry studia Sucker Punch – Ghost of Tsushima. Dzięki artykułowi poznaliśmy szereg detali dotyczących m.in. fabuły i mechaniki rozgrywki.

Ghost of Tsushima z datą premiery

Vergil, 5 marca 2020, 17:16

Firma Sony Interactive Entertainment ujawniła datę premiery gry Ghost of Tsushima, czyli najnowszego dzieła studia Sucker Punch Productions. Poza tym otrzymaliśmy zwiastun fabularny, a także poznaliśmy zawartość m.in. edycji kolekcjonerskiej.

Ghost of Tsushima stawia na eksplorację bez znaczników

AS, 16 grudnia 2019, 14:43

Od czasu prezentacji kolejnego trailera Ghost of Tsushima na The Game Awards dowiedzieliśmy się, że do tej pory zobaczyliśmy jedynie malutki skrawek otwartego świata gry. Twórcy zapewnili również, że nie chcą prowadzić gracza za rączkę, w związku z czym np. ograniczą liczbę znaczników na ekranie.

Ghost of Tsushima – pełny zwiastun z TGA 2019 i przybliżona data premiery

Adrian Werner, 13 grudnia 2019, 04:47

Jednym z najbardziej imponujących materiałów pokazanych w trakcie The Game Awards okazał się nowy zwiastun Ghost of Tsushima. Poznaliśmy również przybliżoną datę premiery gry.

Nowy teaser trailer Ghost of Tsushima

Ender, 10 grudnia 2019, 15:49

Podczas dzisiejszej prezentacji PlayStation zatytułowanej State of Play, Sony pokazało najnowszy teaser długo oczekiwanej samurajskiej gry akcji Ghost of Tsushima. Wydawca potwierdził również po raz kolejny, że tytuł na pewno ukaże się w przyszłym roku na PlayStation 4.

Schreier: Ghost of Tsushima musi zrobić miejsce dla The Last of Us 2

Vergil, 24 października 2019, 18:02

Przygotowywana przez studio Sucker Punch gra Ghost of Tsushima mogła zostać opóźniona „za kulisami”. Jason Schreier z serwisu Kotaku twierdzi, że produkcja musi zrobić miejsce dla przesuniętego na wiosnę The Last of Us: Part II.

Zapowiedź PS5 może nastąpić za pół roku. Ghost of Tsushima na next-genie?

Aquma, 13 sierpnia 2019, 15:35

W Internecie pojawiło się podsumowanie treści e-maila, który podobno jest wysyłany przez Sony partnerom marketingowym. Wiadomość sugeruje, że prezentacja konsoli PlayStation 5 odbędzie się 12 lutego przyszłego roku. Jednym z tytułów dedykowanych sprzętowi nowej generacji miałoby być Ghost of Tsushima od studia Sucker Punch.

Ghost of Tsushima ukaże się w 2020 roku, twierdzi Jason Schreier

Serek, 4 czerwca 2019, 09:20

Według Jasona Schreiera, Ghost of Tsushima ukaże się dopiero w 2020 roku. Dziennikarz podzielił się informacją za pośrednictwem Twittera, przy okazji niejako potwierdzając, że pierwsza połowa 2020 roku będzie czasem wielkich premier.

The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima trafią na PS4, zapewnia Sony

Frozen, 22 maja 2019, 14:06

Coraz więcej osób zastanawia się, czy zapowiadane od dłuższego czasu gry The Last of Us: Part II, Ghost of Tsushima i Death Stranding nie zostały przeniesione w sekrecie na PlayStation 5. Na przeprowadzonej niedawno konferencji dla inwestorów Sony rozwiało te wątpliwości.

Reddit: PlayStation 5 w 2020 roku; nowa wersja PlayStation VR w drodze

AlexB, 19 listopada 2018, 10:55

Pojawiły się kolejne plotki dotyczące PlayStation 5. Użytkownik Reddita o pseudonimie RuthenicCookie zdradził, że konsola Sony zadebiutuje w 2020 roku, a Death Stranding, The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima oraz... Anthem będą jej tytułami startowymi (ten ostatni zresztą ma rzekomo zaliczyć opóźnienie). Ponadto w produkcji jest PlayStation VR 2.

Wszystko o Ghost of Tsushima (fabuła, świat gry, gameplay)

Vergil, 5 lipca 2018, 12:49

Niniejsze kompendium wiedzy jest poświęcone grze Ghost of Tsushima, czyli najnowszemu dziełu ekipy Sucker Punch Productions, które zmierza na PlayStation 4. Artykuł będzie uzupełniany o najważniejsze informacje i materiały.

Ghost of Tsushima - zatrzęsienie informacji z E3

Riddick, 13 czerwca 2018, 12:46

Ghost of Tsushima to bardzo ciekawa propozycja od Sony. Wygląda na to, że zabawa w samuraja rozegra się w dynamicznym otwartym świecie, w którym zachodzić będzie wiele interesujących zależności.