Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2022, 20:32

Władze Cuszimy sprzedają gadżety z Ghost of Tsushima jako turystyczne pamiątki

Ghost of Tsushima posłuży do promocji prawdziwej wyspy. Seria gadżetów inspirowanych produkcją trafi do sprzedaży wyłącznie na Cuszimie.

Redaktorzy z serwisu Automaton Media odkryli, że oficjalne przedmioty inspirowane grą Ghost of Tsushima posłużą do promocji tytułowej japońskiej wyspy. Kolekcja ta zadebiutuje 29 kwietnia.

Organizacja Tsushima Local Promotion Association wydała obszerne oświadczenie, w którym zaprezentowała wszystkie gadżety sprzedawane w ramach akcji. Wśród nich znajdziemy między innymi koszulki, skarpetki, kubki, szaliki oraz etui na pady. Wszystkie te towary można dostać jedynie w znajdujących się na Cuszimie punktach informacji turystycznej oraz w sklepie z pamiątkami Fureai-do Tsushima.

Władze Cuszimy sprzedają gadżety z Ghost of Tsushima jako turystyczne pamiątki - ilustracja #1
Źródło: https://www.tsushima-net.org/news/ghost-of-tsushima-goods/
Władze Cuszimy sprzedają gadżety z Ghost of Tsushima jako turystyczne pamiątki - ilustracja #2
Źródło: https://www.tsushima-net.org/news/ghost-of-tsushima-goods/

Mamy nadzieję, że stała ekspozycja kolekcji Fureai-do Tsushima posłuży jako pomost między grą a turystyką na Cuszimie, dzięki czemu odwiedzający wyspę zainteresują się światem Ghost of Tsushima i na odwrót – napisano we wspomnianym oświadczeniu.

Taki ruch ma zwiększyć zainteresowanie wyspą. Jak łatwo się bowiem domyślić, turystyka w tym regionie ucierpiała na skutek pandemii koronawirusa.

  1. Ghost of Tsushima - poradnik do gry
  2. Recenzja Ghost of Tsushima – wspaniałe pożegnanie PS4