Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2020, 11:06

Ghost of Tsushima w 60 fps na PS5

Ghost of Tsushima dzięki wstecznej kompatybilności PS5 działać będzie w 60 klatkach na sekundę. Znacząco skrócą się także czasy wczytywania w grze.

W SKRÓCIE:
  1. Ghost of Tsushima skorzysta z dodatkowej mocy PS5.
  2. Gra odpalona we wstecznej kompatybilności działać będzie w 60 fps.

Ghost of Tsushima będzie działać na PlayStation 5 w 60 klatkach na sekundę. Informację potwierdziło studio Sucker Punch chwilę po tym, jak firma Sony ujawniła oficjalne informacje na temat kompatybilności wstecznej PS5 z grami dostępnymi na PS4.

Grę studia Sucker Punch odpalimy bez problemów na PS5. Poza większą płynnością dzięki trybowi „turbo”, znacząco skrócą się i tak już imponujące czasy wczytywania. Dodatkowo będziemy mogli przenieść swój zapis gry i kontynuować przygodę od miejsca, w którym skończyliśmy na PS4.

  1. Ghost of Tsushima – poradnik
  2. Ghost of Tsushima – strona oficjalna
  3. Ghost of Tsushima - recenzja gry

Paweł Musiolik

Paweł Musiolik

Przygodę z grami zaczął w wieku 3 lat, gdy udało mu się namówić ojca na kupno komputera C64. Rozbudzona przez Flimbo's Quest miłość do elektronicznej rozrywki rozkwitła podczas pierwszych przygód z Heroes of Might & Magic, osiągając apogeum po zakupie pierwszego PlayStation. Nigdy nie chciał pisać o grach, jednak jakimś trafem wylądował w redakcji serwisu SquareZone, gdzie mógł kultywować swoją miłość do jRPG-ów wywołaną kontaktem z Final Fantasy VII, Tacticsem i całą resztą cudownych gier Squaresoftu. Wraz z rosnącym wiekiem zaliczał kolejne kontakty z konsolami przenośnymi Nintendo, wrócił też na łono PC, jako dodatkowej platformy do grania. W trakcie swojej przygody z mediami pisał i szefował na nieistniejącym PSSite.com, aktualnie prowadzi swojego bloga o grach. Kolekcjonuje gry, jest fanem emulacji. Nie napisał jeszcze tekstu, z którego były w 100% zadowolony.

więcej