Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2021, 17:05

Podróż na wyspę Iki na zwiastunie Ghost of Tsushima Director's Cut

Sony udostępniło nowy zwiastun Ghost of Tsushima: Director's Cut. Filmik pokazuje, czego możemy spodziewać się po wchodzącym w skład tego wydania dodatku, który zabierze nas na wyspę Iki.

Ghost of Tsushima: Director’s Cut otrzymało kolejny zwiastun. Tym razem studio Sucker Punch zaprezentowało wyspę Iki, którą zwiedzimy wzdłuż i wszerz w trakcie poznawania nowego wątku fabularnego w nadchodzącym DLC. Trailer możecie obejrzeć poniżej.

  1. Ghost of Tsushima Director’s Cut za 265 zł na PS5? Gracze mówią „nie” dopłacaniu za 4K i 60 fps

Dodatek Iki Island wejdzie w skład wydania reżyserskiego Ghost of Tsushima. W nowej i – jak zapewnia Patrick Downs, starszy scenarzysta w Sucker Punch Productions – „dzikiej i bezprawnej” lokacji znajdziemy nie tylko kolejną historię i miejsca do poznania – tytułowa wyspa przyniesie ze sobą także stronnictwa oraz wrogów nieobecnych w podstawowej wersji gry. Wszystko to będziemy mogli sprawdzić 20 sierpnia na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

  1. Oficjalna strona gry Ghost of Tsushima
  2. Recenzja Ghost of Tsushima – wspaniałe pożegnanie PS4
  3. Ghost of Tsushima – poradnik do gry

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej