filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 lipca 2021, 16:34

Wiedźmin: Zmora Wilka - znamy polską obsadę; zobacz nowy trailer

Netflix opublikował nowy trailer filmu animowanego Wiedźmin: Zmora Wilka. Poznaliśmy też polską obsadę głosową dzieła Studia Mir.

Po interesującym zwiastunie Wiedźmina: Zmory Wilka, zaprezentowanym na niedawnym WitcherConie, Netflix podsyca zainteresowanie fanów uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego kolejnym trailerem produkcji. Ten możecie zobaczyć poniżej. Wielu z Was z pewnością ucieszy fakt, że w animacji od Studia Mir przybliżającej historię Vesemira – mentora Geralta – usłyszymy polskie głosy.

Narratorem filmu będzie znany lektor telewizyjny Piotr Borowiec, w rolach głównych postaci wystąpią natomiast Kamil Pruban (Vesemir), Ewa Prus (Tetra), Marek Karpowicz (Deglan) i Ewa Kania (lady Zerbst). Poniżej możecie zobaczyć ilustracje wymienionych bohaterów. Przypominamy, że Zmorę Wilka będzie można obejrzeć na Netflixie od 23 sierpnia.

Vesemir. Źródło: Netflix.

Tetra. Źródło: Netflix.

Lady Zerbst. Źródło: Netflix.

Deglan. Źródło: Netflix.

W świecie Wiedźmina sporo się ostatnio dzieje. Dziś zadebiutowała na urządzeniach mobilnych gra Wiedźmin: Pogromca potworów, 17 grudnia odbędzie się premiera 2. sezonu serialu Netflixa z Henrym Cavillem w roli głównej, a prace nad 3. serią właśnie ruszyły. To bez dwóch zdań dobry czas dla fanów Geralta i spółki.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej