Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 lipca 2021, 11:20

autor: Iltutmiś

Wiedźmin - 3. sezon serialu już w przygotowaniu

2. sezon Wiedźmina jeszcze nie miał swojej premiery, a już rozpoczęto prace nad kolejnym.

W SKRÓCIE:
  • Rozpoczęto prace nad scenariuszem do 3. sezonu Wiedźmina.
  • Zdjęcia prawdopodobnie wystartują na początku 2022 roku.

17 grudnia 2021 roku zobaczymy, co Netflix zaproponował widzom w ramach 2. sezonu Wiedźmina. Nieoficjalnie wiemy, że producenci serialowej adaptacji przygód Geralta z Rivii nie spoczywają na laurach i rozpoczęli prace nad scenariuszem do 3. sezonu. Takich informacji udzielił serwis Redanian Intelligence.

Kiedy zobaczymy efekty prac nad trzecim sezonem? Wiele zależy od możliwości aktora wcielającego się w postać Geralta. Henry Cavill w sierpniu zaczyna zdjęcia do nowego szpiegowskiego filmu pt. Argylle. Następnie przenosi się na plan Enoli Holmes 2. Żadna z wymienionych produkcji jednak nie przeszkodzi w rozpoczęciu zdjęć do 3. sezonu serialu o wiedźminie tak, jak może to zrobić kolejny projekt z udziałem Cavilla, czyli The Rosie Project. Według Deadline’a zdjęcia do filmu rozpoczną się na początku 2022 roku. Jest jednak szansa, że prace nad The Rosie Project zostaną przesunięte i w tym czasie Netflix zajmie się nagraniami do jeszcze nieogłoszonego sezonu Wiedźmina.

Wiedźmin - 3. sezon serialu już w przygotowaniu - ilustracja #1

Na razie nic więcej nie wiadomo na temat kontynuacji serialu o przygodach Geralta. Czekając na premierę 2. sezonu i więcej informacji o 3. sezonie, warto zająć sobie czas wypełnianiem wiedźmińskich zleceń. Od dzisiaj z wykorzystaniem naszych urządzeń mobilnych możemy wcielić się w wiedźmina. Wystarczy, że pobierzemy Wiedźmina: Pogromcę potworów, o którym więcej przeczytacie tutaj. Gra na pierwszy rzut oka wygląda na wiedźmińską wersję Pokemon GO, ale w rzeczywistości mocno różni się od japońskiej produkcji.

Jeśli zamiast gier mobilnych wolicie rozrywkę filmową, to już 23 sierpnia tego roku będziecie mogli zobaczyć Wiedźmina: Zmorę Wilka, czyli film anime przedstawiający historię Vesemira, mentora Geralta z Rivii.

Wiedźmin - 3. sezon serialu już w przygotowaniu - ilustracja #2

Zostańcie z nami, jeśli jesteście zainteresowani aktualnościami związanymi z Wiedźminem. Na bieżąco będziemy informować Was o wszelkich nowościach.