Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2021, 10:39

autor: Iltutmiś

Steam Next Fest już w październiku; kolejny festiwal dem gier nadchodzi

Poznaliśmy termin następnego Steam Next Fest. W październiku zagramy w wybrane dema gier różnych gatunków oraz otrzymamy wiele informacji o nadchodzących tytułach.

Szczegóły:
  • Od 1 do 7 października trwać będzie Festiwal Steam Next.
  • Podczas imprezy będziemy mogli zagrać w dema różnych gier będących aktualnie w produkcji.
  • Do 16 sierpnia producenci gier mogą zgłaszać swoje produkcje i ich dema do udziału w Festiwalu.

Informację o kolejnym Festiwalu Steam Next studio Valve udostępniło wczoraj na swojej platformie. Impreza, podczas której fani gier mogą zapoznać się z demami interesujących tytułów, będzie trwać od 1 do 7 października 2021 roku.

W trakcie Festiwalu poza graniem w dema będziemy mogli poczatować z producentami, obejrzeć transmisje na żywo i zdobyć wiele informacji na temat nadchodzących gier. Wszystkie te atrakcje zostaną udostępnione użytkownikom bezpłatnie.

Jeśli poza graniem również tworzysz gry i jesteś zainteresowany udziałem w październikowym Steam Next Fest, to możesz zarejestrować swoją produkcję wraz z grywalnym demem. Masz na to czas do poniedziałku 16 sierpnia do 8:59 czasu polskiego.

Steam Next Fest już w październiku; kolejny festiwal dem gier nadchodzi - ilustracja #1

Z ponad 700 dem zaprezentowanych podczas pierwszego festiwalu Steam Next Fest, mającego miejsce w czerwcu, Tbone wybrał najciekawsze strategie i nowe produkcje. Z jego autorskim przeglądem zapoznacie się na naszej stronie.

Żeby nie zapomnieć o październikowej edycji Festiwalu Steam Next, możecie ustawić sobie przypomnienie na koncie Steam za pomocą funkcji zamieszczonej na stronie Festiwalu.