Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 lipca 2021, 10:17

autor: Iltutmiś

Wiedźmin sezon 2. - Netflix ujawnił zwiastun i dokładną datę premiery

Za nami pierwszy dzień WitcherCon. Wczoraj zobaczyliśmy zwiastun i poznaliśmy datę premiery 2. sezonu dobrze przyjętego serialu Wiedźmin produkcji Netfliksa.

W SKRÓCIE:
  • Premiera 2. sezonu serialu Wiedźmin odbędzie się 17 grudnia bieżącego roku.
  • To tylko jedna z kilku zapowiedzi podczas WitcherCon.

Doczekaliśmy się prezentacji pierwszego zwiastuna 2. sezonu Wiedźmina. Dowiadujemy się z niego, co nas czeka w trakcie nadchodzących ośmiu odcinków. Trailer z polskimi napisami zobaczycie poniżej.

Poza tym opublikowana została nowa grafika przedstawiająca Geralta z Rivii (Henry Cavill) i Ciri (Freya Allan) stojących razem na szczycie klifu.

Jak na razie 2. sezon serialu o losach wiedźmina Geralta zapowiada się interesująco. Oby ta produkcja spełniła oczekiwania widzów i nie przyniosła im zawodu. Zwiastun rozbudza nadzieje. Kontynuacja serialu zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku.

Wczoraj Netflix zaprezentował również zwiastun filmu anime Wiedźmin: Zmora Wilka. Produkcja przybliży historię Vesemira, mentora Geralta. Więcej przeczytacie tutaj.

Biorąc pod uwagę fakt, że premiera kontynuacji serialu została przesunięta przez pandemię, konkretna data premiery to świetna wiadomość dla fanów. Na szczęście długo nie będzie trzeba czekać.

Wiedźmin sezon 2. - Netflix ujawnił zwiastun i dokładną datę premiery - ilustracja #1