Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2021, 12:49

autor: Ness

WitcherCon - zaprezentowano dwie figurki Geralta z Rivii

Podczas trwającego WitcherConu pokazano dwie nowe figurki przedstawiające Geralta z Rivii. Jedna z nich oferuje niecodzienny pomysł na wygląd popularnego łowcy potworów.

Podczas wczorajszego WitcherConu zaprezentowano nie tylko informacje na temat nowego sezonu serialu Netfliksa o Geralcie z Rivii, czy darmowego DLC do Wiedźmina 3, ale również pokazano dwie nowe figurki tytułowego bohatera. Jedna bazuje na wyglądzie Henry’ego Cavilla, druga przedstawia słynnego łowcę potworów w nieco innym stylu.

Pierwsza figurka została wyprodukowana przez Dark Horse. Produkt ma ok. 21,5 centymetra wysokości i jest odwzorowaniem Geralta pojawiającego się w serialu Netflixa. Miniatura pojawi się na rynku 1 grudnia 2021 roku i będzie warta ok. 190 złotych.

Wygląd drugiej figurki to wynik innego podejścia do postaci wiedźmina. Oparta na pracach ilustratora Tracy’ego Tubery statuetka jest efektem współpracy Netfliksa oraz firmy iam8bit. Przedstawia ona triumfującego nad kikimorą Geralta, którego wygląd odbiega od tego, co do tej pory widzieliśmy w innych mediach. Figurka ma 27 centymetrów wysokości i można ją kupić w oficjalnym sklepie Netfliksa za ok. 950 złotych.