Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2021, 12:49

autor: Iltutmiś

PUBG: New State - zwiastun pokazuje wiele nowości

Nowy zwiastun mobilnej gry battle royale PUBG: New State jest pełen pojazdów, broni i gadżetów z niedalekiej przyszłości.

PUBG: New State to nadchodzący spin-off Playerunknown's Battlegrounds. Gra w modelu free-to-play z mikropłatnościami, dedykowana urządzeniom mobilnym z systemami iOS i Android, prawdopodobnie wyjdzie jeszcze w tym roku i już cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że najnowszy, trwający 48 sekund trailer wzbudził duże zainteresowanie.

W SKRÓCIE:
  • W PUBG: New State pojawią się bronie, gadżety i pojazdy prosto z niedalekiej przyszłości.
  • Gra nadal nie otrzymała dokładnej daty premiery, ale możemy się jej spodziewać jeszcze w tym roku.
  • Produkcja prawdopodobnie posiadać będzie system destrukcji otoczenia (nie wiemy jeszcze jak bardzo zaawansowany).

W zwiastunie widzimy akcję jak z typowego meczu battle royale – gracz wyskakuje z odrzutowca i po serii strzelanin oraz pościgów samochodowych w końcu dominuje pozostałych uczestników zabawy. Klip trwający niecałą minutę pełny jest filmowej akcji, eksplozji i nowoczesnego sprzętu.

Jak się domyślacie, powyższy trailer nie przedstawia faktycznej rozgrywki, ale ukazuje jej najważniejsze elementy. Dzięki niemu jesteśmy w stanie przekonać się o rodzaju broni czy delikatnie futurystycznych pojazdach, z których dane będzie nam korzystać. Jeden z bohaterów krótkiego klipu ma nawet cybernetyczną nogę.

PUBG: New State - zwiastun pokazuje wiele nowości - ilustracja #1

Logo dewelopera PUBG: New State

Ważną częścią każdego battle royale jest mapa, na której gracze ze sobą walczą. W najnowszym zwiastunie widać dużą część regionu Troi, która znajdzie się w PUBG: New State. Od pól turbin wiatrowych przez tereny miejskie po parki przyczep - lokacje w nadchodzącej grze będą mocno zróżnicowane. Do tego możemy zauważyć, że spin-off Playerunknown's Battlegrounds może posiadać rozbudowany system zniszczeń, dzięki czemu niektóre elementy otoczenia rozpadną się pod ostrzałem.

Rynek gier battle royale jest aktualnie mocno nasycony. PUBG: New State będzie konkurować chociażby ze swoim poprzednikiem PUBG Mobile. Do tego jeszcze mamy Fortnite i różne - mniejsze, bądź większe - podobne tytuły. Ciekawe jak nowa produkcja PUBG Studio sobie poradzi. Zakładam, że twórcy gry widzą okazję na zdobycie graczy albo nowymi mechanikami, albo zestawem przedmiotów i pojazdów wyglądających jak te z niedalekiej przyszłości. Niebawem przekonamy się sami.