Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 18 czerwca 2021, 10:07

autor: Qskan

PUBG: New State jeszcze nie wyszło, a już cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Już 17 milionów graczy zarejestrowało się przedpremierowo do PUBG: New State - mobilnej odsłony popularnego battle royale.

Zapowiedziane w lutym tego roku PUBG: New State jeszcze nie wyszło, a już cieszy się naprawdę dużą popularnością. Wraz z zakończeniem zamkniętej alfy twórcy ogłosili, że w tym momencie już 17 milionów graczy wstępnie zarejestrowało się w PUBG: New State poprzez Google Play oraz App Store.

Wraz z zakończeniem zamkniętej alfy PUBG: NEW STATE, mamy przyjemność ogłosić, że przekroczyliśmy również liczbę 17 milionów wstępnych rejestracji!

Chcemy podziękować wszystkim za niesamowite wsparcie, które pozwoliło nam osiągnąć ten świetny wynik.

W tym momencie nieznana jest dokładna data premiery mobilnego spin-offu PUBG, jednak wedle wszelkich zapowiedzi, gra powinna się ukazać jeszcze w tym roku. Przypomnijmy, że PUBG: New State ma powrócić do korzeni battle royale, jednocześnie oferując nowicjuszom dobre wprowadzenie do gatunku. Od pecetowego pierwowzoru różnić będzie się również setting - gra ma toczyć się w 2051 roku, dzięki czemu otrzymamy dostęp do futurystycznych broni i wyposażenia.

Mobilna odsłona Playerunknown’s Battleground to nie jedyna świeża produkcja, która powstaje w tym uniwersum. Pod skrzydłami wydawcy - firmy KRAFTON - tworzone są jeszcze dwa tytuły osadzone w tym samym świecie: survival horror The Calisto Protocol (premiera planowana na 2022 rok), oraz gra o kryptonimie Project COWBOY, której akcja ma dziać się na Dzikim Zachodzie. Jak widać, marka PUBG nabiera rozpędu, a kolejne projekty wyglądają obiecująco. Czekamy i obserwujemy, wraz z 17 milionami graczy zapisanych do New State.