Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2021, 10:12

Sherlock Holmes: Chapter One - kilkuminutowy pokaz rozgrywki

Najnowszy gameplay z Sherlock Holmes: Chapter One pozwala zwiedzić śródziemnomorską wyspę Cardona i zaznać smaku zagadki, która czeka na młodego detektywa.

W SKRÓCIE:
  1. najnowszy materiał z Sherlock Holmes: Chapter One prezentuje obszerne fragmenty rozgrywki.

21-letni Sherlock Holmes wraz ze swoim najlepszym przyjacielem z dzieciństwa trafia na wyspę Cordona, gdzie rozwiązać musi pełną tajemnic sprawę morderstwa. Studio Frogwares w Sherlock Holmes: Chapter One znacząco odchodzi od kanonu, więc stara się, jak tylko może, by przekonać graczy do swojej wizji.

Kilkuminutowy materiał wideo prezentuje rozległe lokacje śródziemnomorskiej wyspy Cordona, rozwiązywanie zagadek krok po kroku, dialogi z innymi postaciami i system pozwalający zmieniać wygląd głównemu bohaterowi, co pozwoli docierać w niedostępne wcześniej miejsca.

Sherlock Holmes: Chapter One zadebiutuje w tym roku na PC, PS4, PS5 i Xboksie One oraz Xboksie Series X|S.

  1. Sherlock Holmes: Chapter One – strona oficjalna
  2. Graliśmy w Sherlock Holmes: Chapter One - detektyw w tropikach

Paweł Musiolik

Paweł Musiolik

Pisać o grach zaczynał na łamach serwisu SquareZone. Później pisał i szefował na nieistniejącym PSSite.com, zaś aktualnie prowadzi swojego bloga o grach. Nie napisał jeszcze tekstu, z którego byłby w 100% zadowolony. Przygodę z grami zaczął w wieku 3 lat, gdy udało mu się namówić ojca na kupno komputera C64. Rozbudzona przez Flimbo's Quest miłość do elektronicznej rozrywki rozkwitła podczas pierwszych przygód z Heroes of Might & Magic, osiągając apogeum po zakupie pierwszego PlayStation. Wraz z rosnącym wiekiem zaliczał kolejne kontakty z konsolami przenośnymi Nintendo, wrócił też na łono PC jako dodatkowej platformy do grania. Kolekcjonuje gry, jest fanem emulacji.

więcej