Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka The Witcher: Monster Slayer (iOS)

The Witcher: Monster Slayer

Inspirowana hitowym Pokemon GO gra RPG osadzona w uniwersum sagi o wiedźminie. Za The Witcher: Monster Slayer, wykorzystujące technologię rzeczywistości rozszerzonej, odpowiada debiutujące polskie studio Spokko.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | rzeczywistość rozszerzona | polskie | Find Your Next Game

Okładka The Witcher: Monster Slayer (iOS)

producent: Spokko

wydawca: CD Projekt RED

Strona oficjalna

data premiery gry:

2021

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Witcher: Monster Slayer to korzystająca z technologii rzeczywistości rozszerzonej gra RPG, która osadzona została w fantastycznym świecie książek oraz gier opowiadających o przygodach Geralta z Rivii. Za stworzenie tytułu odpowiada debiutujące warszawskie studio Spokko, założone w 2018 roku. Zespół jest niezależnie działającym odpryskiem CD Projekt RED, skupiającym się na produkcjach przeznaczonych na urządzenia mobilne.

Fabuła

Twórcy The Witcher: Monster Slayer przygotowali interesującą historię, której akcja rozgrywa się na długo przed wydarzeniami przedstawionym w powieściach Sapkowskiego oraz w wiedźmińskiej trylogii CD Projekt RED. Gracze wcielają się w stworzonego przez siebie wiedźmina, przemierzając niebezpieczne zakątki świata serii, które nałożone zostały na naszą najbliższą okolicę. Podczas wędrówek w wybranych losowo miejscach spotykają oni nie tylko niebezpieczne monstra, ale także sprzedawców oraz postacie niezależne, dzięki którym odkrywają kolejne rozdziały kampanii fabularnej.

Mechanika

The Witcher: Monster Slayer korzysta w pełni z technologii rzeczywistości rozszerzonej. Produkcja jest mocno inspirowana przebojowym Pokemon GO i działa w podobny sposób. Zamiast łapać kieszonkowe stworki podczas spacerów, polujemy jednak na różnego rodzaju fantastyczne bestie. Walka z trójwymiarowymi przeciwnikami odbywa się w czasie rzeczywistym z perspektywy pierwszej osoby. Kluczem do sukcesu jest nie tylko mocne i szybkie wymachiwanie mieczem. Duże znaczenie ma też odpowiedni trening bohatera, stworzenie przydatnych mikstur i olejów, konstrukcja bomb oraz wybór odpowiedniego ekwipunku do wykonywanego zlecenia. Walczymy z co najmniej kilkudziesięcioma różnymi stworami, w tym takimi, których nie mieliśmy jeszcze okazji pokonać w innych wiedźmińskich grach.

Kwestie techniczne

The Witcher: Monster Slayer oferuje trójwymiarową oprawę graficzną, korzystającą w części z modeli i animacji przygotowanych z myślą o wiedźmińskich tytułach studia CD Projekt RED.

Zobacz pełny opis gry

Oczekiwania czytelników: 9,1 / 10 na podstawie 237 głosów czytelników.

Gry podobne do The Witcher: Monster Slayer

Wymagania wiekowe The Witcher: Monster Slayer

12+

The Witcher: Monster Slayer już dostępny, ale jest haczyk
The Witcher: Monster Slayer już dostępny, ale jest haczyk

wiadomość31 sierpnia 2020

Kilka dni po zapowiedzi gry The Witcher: Monster Slayer udostępniono jej wczesną wersję. Niestety, na razie tylko Nowozelandczycy mogą eksplorować świat Wiedźmina za pomocą technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Zapowiedziano The Witcher: Monster Slayer
Zapowiedziano The Witcher: Monster Slayer

wiadomość26 sierpnia 2020

The Witcher: Monster Slayer to nowa gra mobilna oparta na wiedźmińskiej sadze, która wyraźnie inspirowana jest hitowym Pokemon GO. Za zapowiedzianą właśnie produkcję, wykorzystującą technologię rzeczywistości rozszerzonej, odpowiada debiutujące polskie studio Spokko.

iOS
AND