Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka The Witcher: Monster Slayer (AND)
OkładkaThe Witcher: Monster Slayer (AND)

Wiedźmin: Pogromca potworów

The Witcher: Monster Slayer

Inspirowana hitowym Pokemon GO gra RPG osadzona w uniwersum sagi o wiedźminie. Za The Witcher: Monster Slayer, wykorzystujące technologię rzeczywistości rozszerzonej, odpowiada debiutujące polskie studio Spokko.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | rzeczywistość rozszerzona | polskie | Find Your Next Game

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wiedźmin: Pogromca potworów Premiera

21lip2021

AND iOS

producent: Spokko wydawca: CD Projekt RED Strona oficjalna

Gry podobne do Wiedźmin: Pogromca potworów

Pokemon GO

Ingress

Duel Revolution

The Witcher: Monster Slayer to korzystająca z technologii rzeczywistości rozszerzonej gra RPG, która osadzona została w fantastycznym świecie książek oraz gier opowiadających o przygodach Geralta z Rivii. Za stworzenie tytułu odpowiada debiutujące warszawskie studio Spokko, założone w 2018 roku. Zespół jest niezależnie działającym odpryskiem CD Projekt RED, skupiającym się na produkcjach przeznaczonych na urządzenia mobilne.

Fabuła

Twórcy The Witcher: Monster Slayer przygotowali interesującą historię, której akcja rozgrywa się na długo przed wydarzeniami przedstawionym w powieściach Sapkowskiego oraz w wiedźmińskiej trylogii CD Projekt RED. Gracze wcielają się w stworzonego przez siebie wiedźmina, przemierzając niebezpieczne zakątki świata serii, które nałożone zostały na naszą najbliższą okolicę. Podczas wędrówek w wybranych losowo miejscach spotykają oni nie tylko niebezpieczne monstra, ale także sprzedawców oraz postacie niezależne, dzięki którym odkrywają kolejne rozdziały kampanii fabularnej.

Mechanika

The Witcher: Monster Slayer korzysta w pełni z technologii rzeczywistości rozszerzonej. Produkcja jest mocno inspirowana przebojowym Pokemon GO i działa w podobny sposób. Zamiast łapać kieszonkowe stworki podczas spacerów, polujemy jednak na różnego rodzaju fantastyczne bestie. Walka z trójwymiarowymi przeciwnikami odbywa się w czasie rzeczywistym z perspektywy pierwszej osoby. Kluczem do sukcesu jest nie tylko mocne i szybkie wymachiwanie mieczem. Duże znaczenie ma też odpowiedni trening bohatera, stworzenie przydatnych mikstur i olejów, konstrukcja bomb oraz wybór odpowiedniego ekwipunku do wykonywanego zlecenia. Walczymy z co najmniej kilkudziesięcioma różnymi stworami, w tym takimi, których nie mieliśmy jeszcze okazji pokonać w innych wiedźmińskich grach.

Kwestie techniczne

The Witcher: Monster Slayer oferuje trójwymiarową oprawę graficzną, korzystającą w części z modeli i animacji przygotowanych z myślą o wiedźmińskich tytułach studia CD Projekt RED.

Ostatnia modyfikacja 19 lipca 2021

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Ocena użytkowników: 8,9 / 10 na podstawie 572 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,6 / 10 na podstawie 291 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Wiedźmin: Pogromca potworów: 12+

iOS
AND