Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 listopada 2021, 17:56

Wiedźmin: Pogromca potworów otrzyma ważną aktualizację

Studio Spokko pokazało nowości z nadchodzącej aktualizacji gry Wiedźmin: Pogromca potworów.

Przez ostatnie miesiące niewiele słyszeliśmy na temat polskiego konkurenta Pokemon GO. Teraz jednak zapowiedziano, że Wiedźmin: Pogromca potworów doczeka się dużej aktualizacji o numerze 1.1.0. Studio Spokko udostępniło zwiastun prezentujący nowości, które otrzymamy po debiucie tej wersji gry.

Patch 1.1.0 zostanie udostępniony 24 listopada, a wraz z nim w grze pojawią się Tygodnie potworów. W ramach nich gracze będą mogli wziąć udział serii coraz trudniejszych czasowych wyzwań. Będą one powiązane z wybranymi monstrami, czy to zwykłymi lub gromadami, jak i rzadkimi, legendarnymi bądź zupełnie nowymi maszkarami. Znajdziemy je w tej samej zakładce co dzienne zadania, przy czym dostępne wyzwania będą zmieniać się co tydzień.

  1. Oficjalna strona gry Wiedźmin: Pogromca potworów
  2. Recenzja gry Wiedźmin: Pogromca potworów - Wiedźmin GO czy Wiedźmin NO?
  3. Oficjalna strona studia Spokko
  4. Oficjalna strona CD Projekt RED

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z Gry-Online.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej