Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSANDPC
Okładka Duel Revolution (iOS)

Duel Revolution

Gra RPG wzorowana na popularnej serii Pokemon, oparta na modelu free-to-play (darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami). Duel Revolution zostało osadzone w alternatywnej wersji współczesnego świata, pełnej nadprzyrodzonych elementów.

RPG | turowe | zagraj za darmo | 2D | top-down | indie | kooperacja

Okładka Duel Revolution (iOS)

data premiery gry:

2022

iOS AND PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Duel Revolution to oldskulowa gra RPG wzorowana na cyklu Pokemon. Opracowało ją studio Prodigious Works i korzysta ona z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Akcja osadzona została w alternatywnej wersji współczesnego świata, wypełnionej prastarymi legendami i zamieszkanej przez liczne fantastyczne stworzenia. My wcielamy się w tresera, którego zadaniem jest łapanie potworków, tresowanie, a następnie wystawianie ich do walk przeciwko podopiecznym naszych rywali.

Duel Revolution oferuje swobodną eksplorację świata, który został gęsto zapełniony ciekawymi postaciami oraz misjami do wykonania. Realizowanie zadań oraz wygrywanie starć nagradzane jest punktami doświadczenia, które wykorzystujemy do rozwijania potworków. Nie zabrakło także możliwości łączenia kilku gatunków w jedną, potężniejszą hybrydę.

W sumie w grze znalazła się grubo ponad setka możliwych do wytresowania stworzeń. Sporych rozmiarów jest również galeria konkurencyjnych treserów, a każdy z nich posiada odmienną biografię oraz osobowość. Autorzy przygotowali bogate opcje modyfikowania wyglądu naszej postaci, a dodatkową atrakcją jest tryb multiplayer, pozwalający na zmierzenie się z innymi ludźmi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 23 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Duel Revolution

odpowiednia dla każdego wieku

Duel Revolution – klon serii Pokemon zmierza na iOS i Androida
Duel Revolution – klon serii Pokemon zmierza na iOS i Androida

wiadomość30 grudnia 2014

Studio Prodigious Works to kolejny zespół, który chce odtworzyć sukces marki Pokemon na rynku mobilnym. Ekipa pracuje nad turowym RPG tego typu zatytułowanym Duel Revolution i gra ukaże się w przyszłym roku na urządzeniach z systemami iOS oraz Android.

iOS
AND
PC