Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCANDiOS
Okładka Moonrise (PC)
OkładkaMoonrise (PC)

Moonrise

Moonrise to wyprodukowana przez zespół Undead Labs gra RPG, w której naszym zadaniem jest łapanie skażonych mocami ciemności potworów, uzdrawianie ich, tresowanie, a następnie wykorzystywanie ich podczas walk rozgrywanych w czasie rzeczywistym.

RPG | fantasy | klasyczne RPG

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Moonrise to gra RPG korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami. Produkcję opracowało studio Undead Labs, znane z konsolowego i pecetowego przeboju State of Decay.

Akcja osadzona została w krainie fantasy, którą nawiedzają wydarzenia znane jako tytułowe Wschody Księżyca. Ziemię zakrywają wtedy magiczne cienie, a złapane w nie istoty przekształcają się w mroczne karykatury swoich dawnych kształtów. Przez długi czas wydawało się, że ten fenomen powoli odchodzi w przeszłość, gdyż kolejne jego epizody dzieliły stulecia. Teraz jednak Wschody Księżyca zaczęły pojawiać się coraz częściej i co gorsza, wydłużeniu ulega także okres ich trwania. Gracze wcielają się w bohaterów, którzy spróbują stawić czoło nadchodzącej ciemności. Poza głównym wątkiem fabularnym autorzy przygotowali także liczny zestaw opcjonalnych misji pobocznych.

Podczas zabawy podróżujemy po świecie, odwiedzamy miasta, eksplorujemy prastare ruiny i odkrywamy niezbadane wcześniej dzikie tereny. Niezależnie od tego gdzie się udamy, naszym głównym celem jest odszukiwanie potężnych bestii znanych jako Lunari, które najpierw leczymy z wpływu Wschodu Księżyca, przywracając im pierwotną postać (znaną jako Solari), a następnie tresujemy, aby wspomagały nas w bitwach rozgrywanych w czasie rzeczywistym. W sumie w grze odkryjemy setki istot, które możemy szkolić, rozwijać i łączyć w coraz potężniejsze hybrydy. Poza pojedynkami ze sztuczną inteligencją możliwa jest także rywalizacja z innymi graczami w trybie multiplayer, w celu sprawdzenia kto uczynił ze swoich podopiecznych lepszych wojowników.

Moonrise oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, zarówno podczas bitew, jak i w trakcie eksploracji wirtualnego świata.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Moonrise: 12+

iOS
AND
PC