Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2021, 09:13

autor: Aquma

Ghost of Tsushima 2 prawdopodobnie już powstaje

Wygląda na to, że deweloperzy ze studia Sucker Punch Productions pracują już nad kontynuacją Ghost of Tsushima. Wskazuje na to oferta pracy zamieszczona na stronie firmy.

W SKRÓCIE:

  1. oferta pracy na stronie Sucker Punch Productions sugeruje, że studio pracuje nad kontynuacją Ghost of Tsushima;
  2. poszukiwany jest Projektant Systemów Walki, dobrze zaznajomiony z mechaniką wspomnianego tytułu.

Na stronie studia Sucker Punch Productions pojawiła się oferta pracy sugerująca, że deweloper ten pracuje już nad kontynuacją świetnie przyjętego Ghost of Tsushima. Poszukiwany jest Projektant Systemów Walki, a jedno z wymienionych wymagań wobec kandydatów to „Grałeś w Ghost of Tsushima i rozumiesz podstawy jego systemu walki”.

W ofercie nie ma żadnego innego nawiązania do zeszłorocznego hitu, ale na korzyść kandydatów ma przemawiać też doświadczenie w projektowaniu systemów walki wręcz oraz mechanik progresji. Wszystko wskazuje na to, że deweloperzy chcą stworzyć produkcję, w której starcia będą rozwiązane podobnie, jak w Ghost of Tsushima, ale równocześnie planują poddać system znany z tamtej gry jakiejś ewolucji.

Biorąc pod uwagę świetny odbiór i rewelacyjne wyniki sprzedaży, można być w zasadzie pewnym, że Ghost of Tsushima 2 powstanie. Na grę zapewne przyjdzie nam poczekać kilka lat, dlatego też niewykluczone, że zagrają w nią już wyłącznie posiadacze PlayStation 5. Na konkrety będziemy musieli poczekać do oficjalnej zapowiedzi.

  1. Recenzja Ghost of Tsushima – wspaniałe pożegnanie PS4
  2. Ghost of Tsushima – poradnik
  3. Ghost of Tsushima – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach