Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2021, 11:21

Lisy w Ghost of Tsushima jeszcze bardziej urocze dzięki ostatniej aktualizacji

Gra Ghost of Tsushima otrzymała kluczową aktualizację. Dzięki niej lisy są jeszcze bardziej urocze i możemy głaskać je po brzuszkach.

W SKRÓCIE:
  • Ghost of Tsushima otrzymało kolejną aktualizację.
  • Dzięki niej lisy są jeszcze bardziej urocze.
  • Zwierzęta otrzymały nowy zestaw animacji.

Lisy w Ghost of Tsushima podbiły serca graczy już na premierę gry, a w zaledwie dziesięć dni po jej debiucie zostały pogłaskane prawie dziewięć milionów razy. Teraz otrzymaliśmy powód, by zrobić to ponownie. Dzięki ostatniej aktualizacji lisy stały się bowiem jeszcze bardziej urocze.

Jak informuje twitterowy profil Can You Pet the Dog?, urocze zwierzaki otrzymały nowy zestaw animacji. Lisy potrafią teraz energicznie przebierać łapkami w oczekiwaniu na pogłaskanie przez Jina. Jest to oczywiste nawiązanie do popularnego gifa z tańczącym psem rasy shiba inu. Bohater może również posmerać je po puchatym brzuszku. Jeśli potrzebowaliście powodu, by ponownie uruchomić Ghost of Tsushima, to właśnie go otrzymaliście.

Warto przy tym pamiętać, że wersja Director's Cut oferuje możliwość zabawy z większą liczbą zwierząt. Oprócz lisów i psów w grze możemy pogłaskać również koty oraz małpy. Gra o nieustraszonym samuraju powoli zmienia się więc w idealną pozycję dla miłośników fauny.