Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2020, 11:44

autor: Musiol

Darmowe Ghost of Tsushima: Legends trafi dzisiaj do graczy

Już dzisiaj będziemy mogli zagrać w darmowe Ghost of Tsushima: Legends. Nastawiony na sieciową kooperację dodatek pojawi się w formie aktualizacji dostępnej dla wszystkich posiadaczy podstawki.

W SKRÓCIE:
  1. Dziś zagramy w darmowe Ghost of Tsushima: Legends.
  2. Darmowe rozszerzenie stworzono z myślą o sieciowej rozgrywce dla maksymalnie czterech graczy.

Dzisiaj debiutuje Ghost of Tsushima: Legends, darmowe rozszerzenie do najnowszej produkcji studia Sucker Punch - Ghost of Tsushima. Nastawiony na kooperację sieciową dodatek pojawi się w formie darmowej aktualizacji gry.

Po zainstalowaniu najnowszej łatki w Ghost of Tsushima pojawi się postać Gyozena, pozwalająca nam uruchomić dodatek. W nim wybierzemy jedną z czterech klas postaci (samuraj, ronin, łowca i skrytobójca) i wyruszymy w podróż wypełnioną mitycznymi kreaturami.

Czekać będą na nas trzy rodzaje misji. Fabularne zadania skrojone są dla dwóch graczy, tryb przetrwania (wzorowany na Hordzie z innych gier) przygotowano z myślą o czterech osobach, a gdy rozwiniemy naszą postać, zyskamy dostęp do rajdu, w którym zmierzymy się z najpotężniejszymi przeciwnikami na Cuszimie.

Każda z dostępnych w Ghost of Tsushima: Legends klas będzie unikatowa i pozwoli na wybór, w którym kierunku pójdziemy, rozwijając ją i zdobywając przeznaczony dla niej ekwipunek. Studio Sucker Punch obiecało znaczącą różnorodność przedmiotów i wystarczająco dużo zawartości, byśmy mogli spędzić z grą dodatkowe godziny.

Aktualizacja Ghost of Tsushima wprowadzi także nowe trofea, dodatkowe przedmioty, amulety i elementy zbroi oraz możliwość oswajania psów, które później pomogą nam w walce.

  1. Ghost of Tsushima – poradnik
  2. Ghost of Tsushima – strona oficjalna
  3. Ghost of Tsushima - recenzja gry

Ostatnia aktualizacja: 2020-10-16

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach