Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2021, 10:11

Ghost of Ikishima - Sony zarejestrowało domenę potencjalnego dodatku do Ghost of Tsushima

Wygląda na to, że pogłoski o nadchodzącym dodatku do Ghost of Tsushima były prawdziwe. Sony właśnie zarejestrowało domenę dla tytułu Ghost of Ikishima.

W SKRÓCIE:
  • Sony zarejestrowało domenę dla tytułu Ghost of Ikishima.
  • Według przecieków jest to samodzielny dodatek do gry Ghost of Tsushima.
  • Produkcja zostanie zaprezentowana najprawdopodobniej podczas najbliższego State of Play.

Tydzień temu w sieci pojawiły się pogłoski, jakoby Sony szykowało samodzielny dodatek do Ghost of Tsushima. Produkcja ta miałaby nosić tytuł Ghost of Ikishima i najprawdopodobniej zabrałaby nas w całkowicie inny region w postaci wyspy Iki. Rewelacje te potwierdzał między innymi Nick Baker, który zdradzał ponadto, że dodatek miałby zagwarantować około 3-4 godziny zabawy. W owym czasie należało podchodzić sceptycznie do podanych informacji, lecz ostatni ruch Sony zdaje się je potwierdzać.

Firma zarejestrowała bowiem domenę ghostofikishima.com. Wątpliwe jest, by miała zrobić to jedynie w celu zadrwienia z oczekiwań graczy. Fani Ghost of Tsushima mogą więc powoli zacząć cieszyć się z faktu, że najprawdopodobniej będą mieli okazję ponownie wcielić się w Jina Sakaiego i odwiedzić całkowicie nową lokację. Trudno jednak powiedzieć cokolwiek więcej na temat nadchodzącej produkcji.

Możliwe, że na oficjalną zapowiedź gry nie będziemy musieli długo czekać. Według Nicka Bakera, Ghost of Ikishima ma zostać zaprezentowane światu podczas najbliższego pokazu Sony, czyli nadchodzącego State of Play. Zgodnie z pogłoskami, odbędzie się on 8 lipca. Ponadto ma na nim pojawić się również inna tajemnicza zapowiedź. Na razie nie wiadomo jednak nic na jej temat.