Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Beyond: Dwie Dusze

Wieści ze świata (Beyond: Dwie Dusze, Street Fighter V, PlanetSide 2, Albion Online) 24/11/2015

Draug, 24 listopada 2015, 14:50

Dziś piszemy m.in. o premierze gry Beyond: Dwie Dusze na PS4 w USA, planach rozwoju i edycji limitowanej Street Fightera V, budowaniu baz w PlanetSide 2 oraz starcie zamkniętych beta-testów Albion Online. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Beyond: Dwie Dusze na PlayStation 4 ukaże się 26 listopada; Heavy Rain w marcu 2016 roku

Góral, 20 listopada 2015, 09:40

Na oficjalnym blogu PlayStation ujawniono datę premiery gry Beyond: Dwie Dusze na konsolę PlayStation 4. Tytuł ukaże się w PlayStation Store 26 listopada. Natomiast w marcu 2016 roku zadebiutuje The Heavy Rain and Beyond: Two Souls Collection.

Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze trafią na PS4

Pirlond, 16 czerwca 2015, 17:07

Kolejne gry z poprzedniej generacji konsol trafią na PS4. Sony ujawniło bowiem, że Heavy Rain oraz Beyond: Dwie Dusze – projekty autorstwa studia Quantic Dream – zostaną przeniesione na PlayStation 4. Co ciekawe, będą one dostępne tylko w Europie.

Wieści ze świata (Beyond: Dwie Dusze, The Sims 4, Dead State) 1/9/14

Sarge, 1 września 2014, 13:06

Dziś piszemy m.in. o opcji wstępnego pobierania The Sims 4, beta testach Dead State, a także o możliwości wydania gry Beyond: Dwie Dusze na PlayStation 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Beyond: Dwie Dusze na PlayStation 4 w ofercie niemieckich sklepów

Sarge, 8 lipca 2014, 10:52

Dwa niemieckie sklepy internetowe umieściły w swojej ofercie grę Beyond: Dwie Dusze w wersji na PlayStation 4. To wywołało kolejne plotki na temat przeniesienia produkcji studia Quantic Dream na najnowszą konsolę firmy Sony.

Beyond: Dwie Dusze trafi na PlayStation 4 w wersji reżyserskiej?

qjin, 22 kwietnia 2014, 12:25

Bardzo możliwe, że firma Sony Computer Entertainment zdecydowała się na konwersję kolejnego, po The Last of Us, tytułu na PlayStation 4. Mowa jest o Beyond: Dwie Dusze autorstwa studia Quantic Dream, które najprawdopodobniej powstaje obecnie na konsolę nowej generacji japońskiego giganta. Posiadacze PlayStation 4 mieliby otrzymać wersję reżyserską gry.

Beyond: Dwie Dusze - sprzedano milion egzemplarzy gry

Góral, 11 stycznia 2014, 10:57

Beyond: Dwie Dusze, najnowsza produkcja studia Quantic Dream, sprzedała się do tej pory w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Tytuł dedykowany konsoli PlayStation 3, pomimo mieszanych opinii, odniósł więc przyzwoity sukces.

Nagie zdjęcia „Ellen Page” z przerobionej wersji Beyond wywołują internetową burzę

Czarny Wilk, 23 października 2013, 17:58

Kilka dni temu sieć obiegły zdjęcia roznegliżowanej głównej bohaterki gry Beyond: Dwie Dusze, w którą, wcielała się znana aktorka Ellen Page. Uderzono w stół, a nożyce się odezwały.

Recenzja Beyond: Two Souls – metafizyczna wydmuszka

Imperialista, 11 października 2013, 18:47

Beyond: Two Souls podzielił recenzentów. Tych pośród nich, którym gra się podobała nie sklasyfikowałbym jednak jako dojrzałych emocjonalnie.

Beyond: Dwie Dusze - polska premiera wyczekiwanej gry twórców Heavy Rain

Sarge, 11 października 2013, 12:45

W Polsce oficjalnie debiutuje dzisiaj gra Beyond: Dwie Dusze od studia Quantic Dream, twórców Heavy Rain i Fahrenheit. Tytuł został w pełni spolszczony - w rolach głównych usłyszymy Małgorzatę Sochę i Roberta Więckiewicza.

Beyond: Dwie Dusze debiutuje na amerykańskim rynku

Sarge, 8 października 2013, 10:15

W Stanach Zjednoczonych ma miejsce długo oczekiwana premiera gry Beyond: Dwie Dusze. Jest to kolejna produkcja studia Quantic Dream, odpowiadającego za takie tytuły jak Fahrenheit czy Heavy Rain. Beyond: Dwie Dusze ukaże się 11 października w Polsce.

Beyond: Dwie Dusze - demo dostępne dla wszystkich

Góral, 3 października 2013, 09:32

Od kilku dni wersja próbna gry Beyond: Dwie Dusze jest dostępna dla użytkowników usługi PlayStation Plus. Od wczoraj może ją pobrać każdy posiadacz konsoli PlayStation 3.

Beyond: Dwie Dusze - 30-minutowy zapis wersji demonstracyjnej

Góral, 25 września 2013, 12:43

W serwisie YouTube opublikowano zapis rozgrywki, pochodzący z wersji demonstracyjnej gry Beyond: Dwie Dusze, która dziś zostanie udostępniona subskrybentom usługi PlayStation Plus.

Wieści ze świata (Beyond: Dwie Dusze, Total War: Rome II) 23/9/13

Sarge, 23 września 2013, 11:55

Dziś piszemy m.in. o budżecie Beyond: Dwie Dusze, kolejnej aktualizacji Total War: Rome II, a także filmowej adaptacji gry World of Warcraft. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Beyond: Dwie Dusze – porównanie polskiej i angielskiej wersji językowej

qjin, 13 września 2013, 19:30

Przygotowaliśmy dla Was materiał wideo, w którym porównujemy polską i angielską wersję językową Beyond: Dwie Dusze, nadchodzącej produkcji studia Quantic Dream. Czy Małgorzata Socha i Robert Więckiewicz są w stanie zastąpić Ellen Page i Willema Dafoe w rolach głównych?

Beyond: Dwie Dusze – 17-minutowy gameplay

luckie, 12 września 2013, 10:34

Wszystkim oczekującym na Beyond: Dwie Dusze polecamy 17-minutowy gameplay z gry. Ukazuje on fragmenty różnych epizodów, a zarazem unika dużych spoilerów. W wiadomości znajdziecie też najnowszy odcinek kulis produkcji.

Demo Beyond: Dwie Dusze pojawi się 2 października. Jest też nowy zakulisowy filmik

qjin, 5 września 2013, 16:17

Firma Sony Computer Entertainment poinformowała, że Beyond: Dwie Dusze otrzyma wersję demonstracyjną na początku przyszłego miesiąca. Ponadto udostępniono kolejny materiał wideo zza kulis produkcji.

Wieści ze świata (Beyond: Dwie Dusze, Don't Starve, Agata Christie) 23/8/13

Sarge, 23 sierpnia 2013, 13:25

Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej w Beyond: Dwie Dusze, wsparciu dla Warsztatu Steam w Don't Starve, przygodówkach na podstawie powieści Agaty Christie, a także tworzeniu gry Tom Clancy’s Rainbow 6: Patriots. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Beyond: Dwie Dusze z rozgrywką dla dwóch osób

luckie, 21 sierpnia 2013, 13:20

Prezes studia Quantic Dream poinformował, że w Beyond: Dwie Dusze przy jednej konsoli będą mogły bawić się dwie osoby. Rozgrywka ma się toczyć na zmianę – jeden gracz wcieli się w Jodie Holmes, a drugi w jej duchowego towarzysza. Do sterowania będzie się dało wykorzystać urządzenia mobilne.

Beyond: Dwie Dusze - kulisy produkcji kolejnej gry twórców Heavy Rain

Sarge, 10 lipca 2013, 11:55

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo przedstawiającego kulisy produkcji gry Beyond: Dwie Dusze. Film jest dostępny w naszym serwisie w wersji z polskimi napisami.

Beyond: Dwie Dusze – pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem

Ender, 28 czerwca 2013, 20:40

Sony Computer Entertainment Polska zaprezentowało pierwszy zwiastun gry Beyond: Dwie Dusze, który zawiera próbki rodzimego dubbingu. W role głownych bohaterów tytułu wciealają się między innymi Robert Więckiewicz i Małgorzata Socha.

Beyond: Dwie Dusze – obejrzyj nową galerię i zwiastun E3 2013

qjin, 11 czerwca 2013, 16:28

Na konferencji firmy Sony w Los Angeles nie mogło zabraknąć jednej z najgorętszych gier tego roku na konsolę PlayStation 3. Akcja Beyond: Dwie Dusze, bo o niej mowa, przeniesie graczy na teren owładniętej wojną Somalii. Jodie zmierzy się nie tylko z własnymi słabościami, ale stawi też czoła okrucieństwu.

Beyond: Two Souls trafi do sklepów w połowie października

Ender, 3 czerwca 2013, 18:20

Znamy dokładną datę premiery Beyond: Two Souls. Gra trafi na półki europejskich sklepów 11 października i będzie dostępna także w pełnej polskiej wersji językowej.

Beyond: Two Souls - obejrzyj nowy zwiastun i półgodzinny zapis rozgrywki

Adrian Werner, 28 kwietnia 2013, 11:25

Twórcy Beyond: Two Souls wypuścili dwa nowe materiały video z gry. Jednym z nich jest imponujący zwiastun, a drugi stanowi trwający ponad pół godziny zapis rozgrywki. Ujawniono również na ile godzin starczy kampania.

Beyond: Dwie Dusze z Robertem Więckiewiczem w roli Nathana Dawkinsa

Sarge, 25 kwietnia 2013, 11:55

Robert Więckiewicz to kolejna osoba ujawniona przez firmę Sony Computer Entertainment Polska, która podłoży głos w rodzimej wersji nadchodzącej produkcji Beyond: Dwie Dusze. Aktor wcieli się w rolę Nathana Dawkinsa, którego w angielskiej wersji językowej odgrywa Willem Dafoe.