Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2013, 12:43

autor: Góral

Beyond: Dwie Dusze - 30-minutowy zapis wersji demonstracyjnej

W serwisie YouTube opublikowano zapis rozgrywki, pochodzący z wersji demonstracyjnej gry Beyond: Dwie Dusze, która dziś zostanie udostępniona subskrybentom usługi PlayStation Plus.

Dziś w PlayStation Store ukaże się wersja próbna gry Beyond: Dwie Dusze przeznaczona dla subskrybentów usługi PlayStation Plus. 2 października demo trafi do pozostałych użytkowników konsoli PlayStation 3, jednak już teraz możecie obejrzeć jego zapis.

Powyższe nagranie prezentuje ponad 30 minut rozgrywki z dema, którego akcja ma miejsce w różnych przedziałach czasowych, tak samo jak będzie to w przypadku pełnej wersji. Zobaczymy w nim więc Jodi Holmes jako dziecko, będące obiektem badań. Następnie akcja przeniesie się do sali treningowej, w której starsza już bohaterka ćwiczy swoje umiejętności w walce wręcz i dalej w przyszłość.

Beyond: Dwie Dusze trafi na polski rynek 11 października, wyłącznie na konsolę PlayStation 3. W naszym kraju gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, w której usłyszymy między innymi Małgorzatę Sochę i Roberta Więckiewicza. Produkcja jest dostępna w przedsprzedaży u wiodących rodzimych sprzedawców, w tym także w Sklepie Gry-OnLine.

Beyond: Dwie Dusze - 30-minutowy zapis wersji demonstracyjnej - ilustracja #1Quantic Dream to paryskie studio istniejące od 1997 roku. Firma specjalizuje się w niebanalnych produkcjach, w ostatnich latach ściśle współpracując z koncernem Sony. Ostatnią grą tego dewelopera jest Heavy Rain z 2010 roku, która w ciągu 3 lat obecności na rynku zdołała znaleźć 3 mln nabywców.