Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 12 września 2013, 18:53

Demo BEYOND: Dwie Dusze tylko dla subskrybentów PS Plus dostępne od 25 września

Dostępne w polskiej wersji językowej demo, zawierać będzie dwa ekscytujące poziomy gry: "Jodie i Aiden" oraz "Ścigana" , dając wgląd w niezwykłą historię głównej bohaterki.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

emo BEYOND: Dwie Dusze tylko dla subskrybentów PS Plus dostępne od 25 września - ilustracja #1

W ubiegłym tygodniu Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło, że demo gry Beyond: Dwie Dusze będzie dostępne do pobrania od środy, 2 października. Dziś mamy przyjemność ogłosić, że subskrybenci PS Plus będą mogli zagrać w demo Beyond: Dwie Dusze tydzień wcześniej czyli już od środy, 25 września!

Dostepne w polskiej wersji językowej demo, zawierać będzie dwa ekscytujące poziomy gry: "Jodie i Aiden" oraz "Ścigana" , dając wgląd w niezwykłą historię głównej bohaterki.

Prezentujemy także czwartą, ostatnią część "Making-Off". Twórcy z Quantic Dream opowiadają w najnowszym materiale m.in o tym, jak tchnęli życie w postaci w swojej grze.

Niesamowita obsada definiującej gatunek gry

W BEYOND: Dwie Dusze zagra nominowana do Oscara Ellen Page. Wcięli się ona w Jodie Holmes, młodą kobietę, która dzięki więzi z niewidzialną istotą, jest obdarzona nadprzyrodzonymi mocami. Ellen towarzyszy Willem Dafoe grający Nathana Dawkinsa, tajemniczego naukowca, który pracuje dla rządowej agencji badającej zjawiska paranormalne. Zawodowa ciekawość Dawkinsa względem Jodie, wynikająca z przeżytej przez niego tragedii, jest głównym wątkiem w BEYOND: Two Souls – zapewnia ciekawą i wciągającą fabułę, którą w pełni oddać mogła tylko subtelna gra Dafoe. W polskiej wersji językowej usłyszymy Małgorzatę Sochę i Roberta Więckiewicza.

Metody stosowane przez twórców gry, Quantic Dream, które umożliwiają jednoczesne śledzenie wyrazu twarzy, głosu i ruchów ciała, gwarantują maksymalne wykorzystanie zdolności aktorów oraz pozwalają na stworzenie najbardziej realistycznej i przepełnionej emocjami gry w historii.

Rozegraj całe życie

W BEYOND: Dwie Dusze gracze poznają piętnaście lat z życia Jodie, doświadczając najważniejszych dla niej chwil w grze, która zapowiada się na najciekawszą i najbardziej spektakularną podróż na PS3. Jeżdżąc po całym świecie, Jodie napotyka przeszkody i bierze udział w nasyconych emocjami wydarzeniach, które w grze komputerowej pojawiają się po raz pierwszy. W BEYOND: Dwie Dusze – tak jak w Heavy Rain – gracze będą mieli wpływ na rozwój historii poprzez swoje decyzje i podjęte działania.

BEYOND: Dwie Dusze zostanie wydane w październiku 2013 roku na PS3™.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Dwie dusze