Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2013, 16:17

autor: qjin

Demo Beyond: Dwie Dusze pojawi się 2 października. Jest też nowy zakulisowy filmik

Firma Sony Computer Entertainment poinformowała, że Beyond: Dwie Dusze otrzyma wersję demonstracyjną na początku przyszłego miesiąca. Ponadto udostępniono kolejny materiał wideo zza kulis produkcji.

W demo Beyond: Dwie Dusze zagramy 2 października - Demo Beyond: Dwie Dusze pojawi się 2 października. Jest też nowy zakulisowy filmik - wiadomość - 2013-09-05
W demo Beyond: Dwie Dusze zagramy 2 października

Jeśli jeszcze nadchodząca gra studia Quantic Dream (Fahrenheit, Heavy Rain) nie przekonała Was do siebie, to 2 października zadebiutuje demo Beyond: Dwie Dusze zawierające dwa przykładowe poziomy: Jodie i Aiden oraz Ścigana. Niestety, dokładna zawartość tych etapów jest nieznana, ale próbka powinna dać graczom zarys tego, czego można spodziewać się po pełnej wersji.

Na oficjalnym kanale PlayStation Polska w serwisie YouTube pojawił się również trzeci z czterech planowanych filmików przedstawiających kulisy produkcji Quantic Dream. Występujący w Beyond: Dwie Dusze aktorzy zdradzili, z jakimi wyzwaniami musieli się zmagać podczas sesji motion capture. Materiał jest dostępny z polskimi napisami. Poprzednią część zza kulis możecie obejrzeć tutaj.

Beyond: Dwie Dusze to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na konsolę PlayStation 3 bieżącego roku. Niedawno dowiedzieliśmy się, że przy produkcji będzie mogło bawić się dwóch graczy. Ponadto poznaliśmy nazwiska osób, które odpowiadają za ścieżkę dźwiękową. W głośnikach podczas rozgrywki w Beyond: Dwie Dusze będzie nam przygrywać muzyka skomponowana przez Lorne’a Balfe’ego oraz Hansa Zimmera, którzy wcześniej współpracowali ze sobą zarówno przy grach (Crysis 2), jak i filmach (Mroczny Rycerz powstaje, Sherlock Holmes).

Tytuł zadebiutuje, podobnie jak Heavy Rain, wyłącznie na PlayStation 3 - Demo Beyond: Dwie Dusze pojawi się 2 października. Jest też nowy zakulisowy filmik - wiadomość - 2013-09-05
Tytuł zadebiutuje, podobnie jak Heavy Rain, wyłącznie na PlayStation 3

Pełna wersja gry ukaże się 11 października 2013 roku w pełnej polskiej wersji językowej. W rodzimej edycji usłyszymy w rolach głównych Roberta Więckiewicza (Nathan Dawkins) oraz Małgorzatę Sochę (Jodie Holmes), ale gracze będą równie dobrze mogli zdecydować się na angielski dubbing.