Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2013, 20:40

autor: Ender

Beyond: Dwie Dusze – pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem

Sony Computer Entertainment Polska zaprezentowało pierwszy zwiastun gry Beyond: Dwie Dusze, który zawiera próbki rodzimego dubbingu. W role głownych bohaterów tytułu wciealają się między innymi Robert Więckiewicz i Małgorzata Socha.

Robert Więckiewicz podczas jednej z sesji nagraniowych - Beyond: Dwie Dusze – pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem - wiadomość - 2013-06-28
Robert Więckiewicz podczas jednej z sesji nagraniowych

W siedemnastym już odcinku specjalnego programu PlayStation Polska TV, przygotowanego przez Sony z myślą o serwisie YouTube, zaprezentowano pierwszy trailer gry Beyond: Dwie Dusze, zawierający próbki rodzimego dubbingu. Jak już informowaliśmy dwa miesiące temu, w role głównych bohaterów, oryginalnie granych przez Willema Dafoe oraz Ellen Page, wcielają się Robert Więckiewicz, którego po raz pierwszy usłyszymy w grze, a także Małgorzata Socha. Zwiastun, rozpoczynający się w piątej minucie klipu (5.44), możemy porównać z jego angielską wersją i samodzielnie ocenić czy aktorzy dorównują swoim amerykańskim odpowiednikom. Warto dodać, że pełna lokalizacja gry jest efektem polityki lokalnego oddziału producenta PlayStation. Od kilku lat stara się on spolszczać wszystkie tytuły wydawane w naszym kraju, za które odpowiadają wewnętrzne studia deweloperskie Sony.

Przypomnijmy, że Beyond: Dwie Dusze to przygodowa gra akcji, którą twórcy określają mianem „interaktywnego dramatu”. Jej fabuła rozgrywa się na przestrzeni 15 lat i przedstawia historię Jodie Holmes – dziewczyny, która pozostaje w kontakcie i pod opieką tajemniczej, niewidzialnej oraz czasami wyjątkowo niebezpiecznej istoty. Tytuł ma zapewnić nam około 10 godzin rozgrywki. Za jego stworzenie odpowiada studio Quantic Dream, odpowiedzialne za gry takie jak Fahrenheit czy Heavy Rain. Beyond: Dwie Dusze pojawi się w październiku tego roku na konsoli PlayStation 3.

  1. Zapowiedź – Beyond: Dwie Dusze – widzieliśmy czarnego konia targów E3 2012