Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2013, 18:59

autor: Adrian Werner

Beyond: Two Souls - premiera w październiku. W grze wystapi Willem Dafoe

Studio Quantic Dream ogłosiło, że Beyond: Two Souls zadebiutuje w październiku tego roku. Ponadto poinformowano, że jedną z postaci w grze zagra doświadczony aktor Willem Dafoe.

Aktualizacja: Firma Sony uściśliła datę premiery gry. Beyond: Two Souls zadebiutuje na rynku amerykańskim 8 października tego roku. Nie podano terminu dla Europy, ale należy się spodziewać, że będzie to 11 października.

Prezentacja pierwszych gier na PlayStation 4 wywołała dużo zamieszania, ale nie wolno zapominać, że na PlayStation 3 wciąż zmierza sporo ciekawych tytułów. Jednym z najbardziej obiecujących jest Beyond: Two Souls. Jego autorzy, czyli ludzie ze studia Quantic Dream, poinformowali, że produkcja trafi do sprzedaży w październiku tego roku.

  1. Beyond: Two Souls - widzieliśmy czarnego konia targów E3 2012 (zapowiedź)

Ogłoszono ponadto, że w grze wystąpi Willem Dafoe, czyli aktor mający na koncie takie filmy jak Pluton, Ostatnie kuszenie Chrystusa, Spider-Man czy Antychryst. W Beyond: Two Souls wcieli on się w Nathana Dawkina – pracującego dla organizacji rządowej naukowca, którego zadaniem jest zbadanie mocy głównej bohaterki, czyli Jodie.

Beyond: Two Souls to intrygująca przygodówka będąca rozwinięciem pomysłów zaprezentowanych w poprzedniej grze Quantic Dream, czyli Heavy Rain. Autorzy określają swoje dzieło mianem „interaktywnego dramatu”, gdyż gra położy nacisk przede wszystkim na fabułę oraz stawiane przed graczami wybory moralne. W planach jest jedynie wersja na PlayStation 3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Dwie dusze