Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2013, 20:18

autor: Olek

Assassin's Creed IV: Black Flag – data premiery, platformy sprzętowe i pierwszy zwiastun

W poniedziałek (4 marca) koncern Ubisoft obiecał ujawnić konkrety na temat Assassin's Creed IV: Black Flag. Do Internetu wyciekł jednak pierwszy zwiastun, z którego wynika, że gra ukaże się 29 października br. w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360, Nintendo Wii U, PlayStation 3 i PlayStation 4

Aktualizacja: Serwis allgamesbeta.com opublikował własnie pierwsze pięć screenów z Assassin's Creed IV: Black Flag. Możecie je zobaczyć wchodząc tutaj.

Od kilku dni fani serii Assassin's Creed emocjonują się doniesieniami na temat tegorocznej odsłony cyklu. Koncern Ubisoft najwyraźniej nie dość skutecznie potrafi pilnować swoich sekretów. Dowodzi tego dzisiejsza wpadka serwisu GamesRadar, który „przypadkowo” zamieścił na swoim kanale w YouTube pierwszy zwiastun Assassin's Creed IV: Black Flag.

2-minutowy klip wideo potwierdza pirackie klimaty nowego „asasyna”. Najważniejsze informacje pojawiają się jednak na końcowej planszy. Wygląda na to, że Black Flag ukaże się 29 października br., czyli niemal dokładnie rok po wydaniu Assassin's Creed III. Deweloperzy ze studia Ubisoft Montreal planują także wprowadzić serię na nową platformę sprzętową – PlayStation 4.

Głównym bohaterem Assassin's Creed IV: Black Flag będzie Edward Kenway, dziadek Connora z AC III. - Assassin's Creed IV: Black Flag – data premiery, platformy sprzętowe i pierwszy zwiastun - wiadomość - 2013-03-02
Głównym bohaterem Assassin's Creed IV: Black Flag będzie Edward Kenway, dziadek Connora z AC III.

Zwiastun nie zawiera fragmentów rozgrywki. Ujawnia za to tożsamość głównego bohatera, którym zgodnie z wcześniejszymi przeciekami będzie Edward Kenway (dziadek Connora z Assassin's Creed III). Warto również zwrócić uwagę na postać narratora, który w prezentowanym trailerze przedstawia się jako Czarnobrody. Niewykluczone więc, że w trakcie zabawy graczom przyjdzie zmierzyć się również z legendarnym piratem.

Więcej informacji na temat Assassin's Creed IV: Black Flag przeczytacie na naszym serwisie w poniedziałek o godzinie 18.00, kiedy to opublikujemy obszerny artykuł dotyczący tej gry.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Ubisoft
  2. Oficjalna strona internetowa serii Assassin’s Creed
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag